Čeká vás stěhování? Jděte na to chytře!

Stěhování není žádná zábava. Pokud si však na pomoc přizvete profesionály, kteří zajistí rychlý a bezpečný přesun vašich věcí, budete mít tuto záležitost vyřešenou brzy a bez starostí. Myslíte, že je to moc pěkný sen? Se společností Pražské stěhovací služby je to realita, a navíc jde o levné stěhování.

Stěhujete celý dům, nebo jen vyklízíte sklep?

Není stěhování jako stěhování. Pražské stěhovací služby si však poradí se vším. Mají bohaté zkušenosti a mezi jejich služby patří stěhování bytů, firem, kanceláří nebo i vyklízení sklepů. Překážka není ani stěhování do zahraničí! Bezpečný převoz je zajištěn díky vybavenému vozovému parku, o který se denně starají profesionální mechanici. Nemůže se stát, že vaše věci nedorazí na místo určení.

Stěhovací služby zahrnují i balení předmětů. Na to firma využívá různé materiály přímo určené na jednotlivé druhy vašich věcí – nádobí, oděvy apod. Speciální péče je věnovaná i starožitným kouskům a křehkým předmětům, takže se nemusíte bát jakéhokoliv poničení.

Platba za veškeré služby probíhá po dokončení všech prací přímo na místě v hotovosti a předchází jí smlouva uzavřená před začátkem stěhování. To je možné provést jakýkoliv den, kdy se vám to bude hodit, včetně státních svátků nebo víkendů.

Důležité informace: Jak vlastně začít?

Je to všechno velmi jednoduché. Na stránkách společnosti vyplníte závaznou objednávku ideálně 3 až 10 dní před dnem, kdy chcete uskutečnit stěhování. Je možné také na začátku vše vyřídit telefonicky. Záleží jen na vás, jaký postup preferujete.

Podle toho, co a kam budete potřebovat přestěhovat, se vytvoří cena. Přijede k vám technik, který ji stanoví. Pražské stěhovací služby však nabízí stěhování levně a navíc je tato konzultace pro vás bezplatná. Díky bohatým zkušenostem zaměstnanců společnosti pro vás bude stěhování bezproblémové a časově nenáročné.

Podobné články