Kde sehnat kvalitní těsnění a ostatní sortiment?

Máte firmu a potřebujete na své stroje kvalitní těsnění? Nebo sháníte jiné vybavení, např. lepidla, tmely, gufera, šrouby a jiné důležité věci, které jsou potřeba v každé průmyslové i jiné výrobě? Pak určitě chcete takového prodejce, který je prověřený a nabízí jen kvalitní zboží za rozumné ceny. Pokud už nechcete riskovat, že nakoupíte draze něco, co se vám za pár týdnů zničí a vy budete muset nakupovat znovu, je tu pro vás společnost TECHSEAL s.r.o.

Společnost Techseal s.r.o. vznikla v roce 2006. Díky zkušenostem odborníků, kteří pracují v oboru utěsňování po celý svůj profesní život, se může chlubit skutečně kvalitními službami a zbožím. Hlavním zájmem vedení společnosti i všech jejích pracovníků je především spolehlivost, záruka a maximální servis. Nejedná se jen o obyčejný vztah zákazníka s prodejcem, ale partnerství na velmi vysoké úrovni. Kamenná prodejna je umístěna v Praze, ale zboží si mohou objednávat zákazníci z celé ČR díky eshopu, který společnost provozuje.

Nabízené služby:

Mimo samotného zboží můžete využít i mnohých služeb, které jsou společností nabízené. Mezi ně patří například utahování přírubových spojů či utahování hydraulickým a jiným nářadím, měření pootočení utahování šroubů, mobilní obrábění, přestavba armatur na TA – Luft a FDA, utěsňování za provozu, seřizování pojišťovacích ventilů za provozu, opravy vlásenek trubkových výměníků či školení podle ČSN 1591-4.

Sortiment od profesionálů

A jaký sortiment můžete zakoupit? Je toho skutečně mnoho a najdete zde vše, co potřebujete. Nakupujte ložiska (kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, jehlová, radiální i axiální), řemeny průmyslové i automobilové od standardní jakosti po velmi vysokou, všechny typy manžet ze všech elastomerových materiálů (WA, WAS, VIA, VIAS a další), lepidla, čističe, silikony, zajišťovače závitů, upevňovače, plošná těsnění, trubková těsnění, kroužky (O, V, X) a spousty dalšího sortimentu samozřejmě jen té nejvyšší kvality.

Sortiment od profesionálů je zkrátka tou nejlepší volbou, kterou můžete udělat.

Podobné články