Kolika jazyky hovoříš, tolikrát jsi člověkem

Výuka jazyků dnes již patří k nutnosti. Velké zahraniční firmy si vybírají z řad uchazečů především ty, kdo se dokáží dorozumět anglicky, německy či rusky. Na popularitě rostou i další světové jazyky, například temperamentní španělština, náročná čínština, eventuálně elegantní francouzština. Všechny tyto jazyky můžete začít studovat v Praze, kde najdete nejen skupinové kurzy, ale též jazykovou výuku pro firmy či individuální kurzy zaměřené na vaše potřeby.

V Praze nebo zahraničí?

Jazyková škola Praha je připravena udělat maximum pro to, aby vás studium cizí mluvy bavilo a navíc bylo přínosné. Proto své kurzy organizuje v menších skupinkách, aby se mohli zapojit všichni účastníci kurzu a všem bylo podáno stejně intenzivního přístupu. Dalším benefitem, jenž vám jazyková škola Praha 2 slibuje, je nahrazení hodin, kterých se nestihnete zúčastnit. V neposlední řadě můžete využít různých akčních slev a půjčení učebnic zdarma!

Kromě pražské pobočky poskytuje vzdělávání cizí řeči též za hranicemi republiky. Vyrazit můžete třeba na Maltu, popřípadě Anglie, kde poznáte nové lidi různých věkových kategorií a zažijete úžasná dobrodružství. Zahraniční kurzy jsou velmi žádané a efektivní, protože jednoduše musíte mluvit.

Vyberte si správný kurz a začněte mluvit!

Jazykové kurzy jsou zábavné i poučné a vhodné pro všechny věkové kategorie. Z nabídky si rozhodně vyberou manažeři, kteří potřebují oprášit obchodní angličtinu, studenti připravující se na přijímací zkoušky z cizího jazyka, milovníci cestování i věční začátečníci. Ti obvykle ztroskotají na gramatice nebo obavách z mluvení. Těch se ale zaručeně zbavíte v příjemném kolektivu v čele se zběhlým lektorem. Vyučující jsou v mnoha případech rodilí mluvčí žijící v Praze se zkušenostmi. Díky jim získají na jistotě vaše slova i psané věty ve zvoleném kurzu cizího jazyka.

Podobné články