Křovinořez si poradí

Křovinořezy se hodí všude tam, kde běžná sekačka nestačí nebo by byla nepraktická. Pro práci ve ztížených podmínkách s co největším pohodlím je vhodný křovinořez Honda. Kvalitní benzínový křovinořez by měl mít některé nezbytné vlastnosti, jako je co nejnižší hmotnost a v rámci možností tichý provoz. Žádoucí je úspornost, spolehlivost a dlouhá životnost. Když už investujeme, tak chceme, aby nám vyžínač vydržel co nejdéle a nemuseli jsme řešit neustálé problémy s jeho provozem.

Pokud nestíháte trávu sekat pravidelně, nebo potřebujete vyčistit hůře přístupná místa, křovinořez se vám bude hodit. Předním výrobcem zahradní techniky a tedy i křovinořezů je značka Honda. Ta nabízí křovinořezy klasické i typu Versatool s dělenou hřídelí se špičkovými vlastnostmi. Práce s nimi je vhodná i v náročných podmínkách a přitom je opravdu komfortní. Jedná se o čtyřtaktní křovinořez, dokonale vyvážený, s bohatým příslušenstvím. Ovládací rukojeť jde velmi snadno nastavit a nepotřebujete k tomu žádné nářadí nebo velkou sílu, takže se přizpůsobí vaší výšce. Ramenní popruhy a zádový postroj optimálně rozloží hmotnost. Nechybí ochranný kryt pro bezpečnou práci.

Honda Versatool je multifunkční zařízení, které je křovinořezem s celoročním využitím. Příslušenství umožní mnohostranné použití těchto křovinořezu Honda. Nemusíte s ním pouze sekat vysokou trávu. Žací ocelový kotouč pomůže při práci na neudržovaných plochách a ani náletové křoviny vám nebudou dělat problém. Na prořezání větví se hodí ocelový pilový kotouč, který změní křovinořez v praktickou prořezávací pilku. Pro zastřižení živého plotu stačí na křovinořez nasadit speciální nástavec, který jej rázem promění v plotostřih. Zainvestovat do kvality se tedy určitě vyplatí. Benzínový křovinořez Honda je skladný díky možnosti rozpojení v přibližné polovině délky, a díky tomu se například snadno převáží.

Podobné články