Michovský TOOLS: Špičkový dodavatel profesionálních nástrojů pro kovoobrábění

Pohybujete se v oboru kovoobrábění a snažíte se minimalizovat vstupní náklady úsporou na měřidlech, kalibrech a dalších nástrojích, bez kterých se při výrobě neobejdete? Vaše snaha může být ve finále kontraproduktivní, protože bez přesných a odolných nástrojů nebude v odpovídající kvalitě výstup. Investice do špičkových nástrojů se v tomto případě vrátí i s úroky. A obrátíte-li se na renomovaného dodavatele Michovský – TOOLS s.r.o., získáte mnohem více než jen cenově dostupná měřidla a kalibry, které odpovídají vysokým požadavkům moderní výroby!

Dlouholeté know-how a prozákaznický přístup

Bez profesionálních kalibrů a měřidel ohrozíte kvalitu výrobků nežádoucími odchylkami, což se zákonitě odrazí na výrobních nákladech. Společnost Michovský – TOOLS se na dodávky nástrojů a měřidel pro obrábění kovů specializuje přes 20 let. Díky neustálým inovacím, rozšiřování a zkvalitňování sortimentu se zařadila mezi nejvýznamnější dodavatele i navzdory vysoce konkurenčnímu prostředí.

Co najdete v nabídce nástrojů?

Produktové portfolio Michovský – TOOLS čítá měřidla, kalibry, frézy na kov, závitníky a komponenty pro upínání a soustružení. K nejnovějším přírůstkům patří vysoce výkonné závitníky do nerezi (HSS Cobalt 8% nebo PM prášková ocel) s dvojitým povlakem HardLube pro lepší odolnost a kluznost závitníku. Zákazníci si nemohou vynachválit ani nové sady koncovým měrek s třídou přesnosti 0. a I. za velmi výhodné ceny. Nově přibyly také digitální posuvná měřítka s krytím IP 67.

Rozhodnete-li se pro spolupráci s Michovský – TOOLS, získáte spolehlivého partnera, který vám poskytne kvalifikované poradenství, garantuje individuální přístup, rychlé dodací lhůty a atraktivní ceny. Detailní informace o sortimentu a službách najdete na www.nastroje.cz.

Podobné články