Mikroflanel ve vaší ložnici

Léto je definitivně pryč a to znamená jediné. Konečně můžeme vytáhnout huňaté svetry, dlouhé kabáty a domov sladit do podzimních tónů. To samé by se mělo týkat též vaší ložnice či dětského pokoje, protože i celá vaše rodina si zaslouží usínat v měkkém a hřejivém povlečení a stejně tak trávit chvilky u televize, případně při četbě oblíbené knížky pod hebkou dekou. Jestliže chcete vyměnit studené nohy pod peřinou za klidný komfortní spánek, sáhněte po mikroflanelu!

Vlastnosti, které potěší i alergiky

Mikroflanelové povlečení tvoří hladká textilie s jemným chloupkem, v němž se nezachytává prach anebo bakterie. Na omak jsou prostěradla mikroflanel tak jemná a hebká, že bude radost na nich každý den usínat. Prakticky okamžitě vás zahřejí a jejich výhody oceníte i během praní a sušení. Mikroflanelové textilie se perou na pouhých 40 stupňů i krátký program, velmi rychle schnou a díky vysoké hustotě vláken se nemusí žehlit! Jestli tedy zvažujete nákup nového povlečení, při výběru si dejte pozor na častou záměnu mikroflanelu s mikroplyšem. I přesto, že na první pohled vypadají totožně, na první dotek okamžitě poznáte rozdíl, a to zejména v jemnosti a hřejivosti.

Nové barvy a vzory

Termoregulační vlastnosti vám nabídne i deka mikroflanel v atraktivním designu. Hřejivá deka nesmí chybět v žádném obývacím pokoji, kde rádi trávíte chvíle odpočinku. Představte si, jak sedíte v zimní zahradě, za okny panuje sychravé počasí nebo padají první vločky a vy si pod teplou dekou užíváte pohodu, aniž byste museli být navlečeni do několika vrstev oděvů. Široký výběr vzorů a barevných kombinací vám učaruje a skvěle zapadne do stylu vašeho interiéru. Svou barvu si vyberou i nejmladší členové rodiny, mladé a moderní páry i starší ročníky vyžadující eleganci a jednoduchost.  Jakmile objevíte funkčnost povlečení mikroflanel, opadnou vám starosti se zdlouhavým praním, sušením, žehlením a zůstane pouze vždy teplá a připravená postel.

Podobné články