Nechte svou novou halu vyrůst

Zemědělci, sportovci i majitelé zemědělské techniky a dalšího vybavení často stojí před otázkou, kam uskladnit zboží, techniku nebo kde v chladných dnech trénovat koně, sportovce anebo nechat růst květiny. Odpovědí může být výstavba nových prostor, což je ale přirozeně finančně náročné. Ovšem existuje ještě jedna varianta, jak získat zastřešenou a plnohodnotnou halu. Nabízí se totiž montované haly s kvalitním zastřešením a množstvím doplňků, třeba v podobě zateplení, umělého osvětlení a praktického odvětrávání.

Hala na klíč podle vašich představ

Plachtové haly jsou realizovány na klíč, odpovídají tedy zcela vašemu zadání a vy už pak přebíráte kompletně hotový projekt. Haly – Polak – plachtové se na trhu objevují již od roku 1999 a za dobu svého působení na českém trhu zapracovali na vývoji nových výrobních postupů a technologií. Díky tomu jsou haly vyhledávány také v zahraničí, neboť jsou cenově dostupné, praktické, slibují nízké náklady na údržbu. O halu se totiž nemusíte prakticky vůbec starat. Kromě toho ji lze rozšířit, popřípadě propojit se stávajícími budovami a díky inovativní konstrukci, která se snadno montuje i demontuje, kdykoliv přesunout na jiné, vyhovující místo. K zastřešení se využívají odolné a stálobarevné plachty, které lze různě potisknout a zajistit si tak viditelnou reklanu. Mimo jiné lze volit z mnoha barevných odstínů a sladit tak halu k naprosté dokonalosti. Ukázky najdete na https://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html.

Typy hal

Podle účelu a způsobu využití haly si vyberte také správný typ. Jiné benefity vám nabídne průmyslová hala či hangár, jinak budou vypadat třeba sportovní haly a kryté jízdárny nabízející prostor pro trénování s koňmi během celého roku. Velmi žádané jsou zemědělské haly a různě řešené přístřešky. Pokud stále váháte, prohlédněte si reference realizovaných projektů na různé druhy hal a najděte si nejvhodnější variantu pro své podnikání anebo koníčky.

Podobné články