Nejlepší pizzerie v Praze 4

Při návštěvě pizzerie v malém českém městě před vámi nestojí žádné těžké rozhodování. Máte na výběr tak ze dvou pizzerií, z nichž jedna je levnější nebo má lepší pověst. Tím je vyřešeno. Ale co třeba v Praze 4? Máte tušení, kolik se jich tam nachází?

My ne. Zato víme, které jsou nejvyhlášenější. Do průzkumu jsou zahrnuty restaurace Praha 4, které mají ve své nabídce kromě jiného pizzu, i vyloženě jen pizzerie. Žebříček je postavený na základě popularity mezi zákazníky a uživateli systému Restu.cz.

Restu je webová aplikace, která vám umožňuje vyhledávat restaurace s různým zaměřením (pizzerie, italská kuchyně, středomořská kuchyně, nekuřácké restaurace, atd.). Do jejich databáze dobrých českých podniků je zahrnuta nejedna cukrárna Praha 4, kavárny, pivnice a jiné podniky, kde se dobře najíte nebo napijete.

Když se do systému Restu zaregistrujete a rezervujete si stůl v restauraci nebo jiném podniku přes ně, budete navíc za každé jídlo odměňováni body. Za tyto body si pak vyberete večeři (nebo oběd, svačinu, cokoliv) v restauraci zdarma. A jak je to s těmi pizzeriemi?

Nejlepší pizzu mají…

… v Pizzerii Corleone v OC Arkády. Tedy aspoň to tvrdí fakt, že je na Restu.cz nejpopulárnější. Od zákazníků získala hodnocení 84 % a myslíme si, že je docela objektivní, protože se na něm podílelo 200 osob. Chválí si i cenu.

Druhá nejpopulárnější je Pizza Coloseum na Budějovické, která se pyšní prakticky stejnými plusy jako výše zmíněna pizzerka. Prý mají skvělý dětský koutek, ale je pravda, že tato restaurace kromě pizzy nabízí středomořskou kuchyni (ryby, mořské plody, masové speciality, těstoviny, steaky na venkovním grilu, …) a zákazníci tvrdí, že pizza je u nich jedním z horších jídel. Dobré hodnocení mají zřejmě díky jiným pokrmům.

Třetici nám uzavírá Pizzeria di Carlo Šeberov s hodnocením dokonce 88 %. Na dalších předních místech najdete například Teodoro, Pizzeria Palatino Háje, Pizzeria Alcione nebo O sole mio. Máte s nějakou z nich zkušenosti? Kompletní přehled pro vyhledání té nejlepší pizzerie Praha 4 najdete na Restu.cz.

Podobné články