Objevte inspiraci pro vaši ložnici

Ložnice je místem, kam chodíme odpočívat, relaxovat, užívat si intimních chvilek a samozřejmě nepřerušovaného spánku. Kvalitní usínání ale často ruší vrzající rošt, nepohodlná matrace anebo nevhodně zvolené rozestavení nábytku a použití barev, které nevědomky ovlivňují naši mysl i fyzickou pohodu. Abyste předešli všem nepříjemnostem a následnému zklamání, vybírejte postel pečlivě s ohledem na vaše osobní potřeby.

Atraktivní postele od bytových designérů

Postel tvoří dominantu celé ložnice, a proto by měla být velmi kvalitní a robustní. Stejně důležitým místem pro odpočinek jsou i pohovky a gauče. HMnábytek vám nabízí zajímavou a vkusnou inspiraci. V nabídce totiž najdete jak oblíbené minimalistické modelové řady ložnic tak rozkládací pohovky pro dispozičně menší byty.

Milovníci venkovského Provence stylu ocení romanticky laděné postele s vyřezávanými čely. Pro starší ročníky jsou připraveny vyšší postele i široký výběr matrací a roštů. Polohovatelné rošty vám umožní odpočívat v příjemné poloze při čtení oblíbené knihy či sledování seriálu. HMnábytek představuje rovněž řešení pro menší prostory. V menších bytech, kde postel funguje zároveň jako pohovka, lze využít praktické rozkládací gauče s jakostní výplní pro pohodlný spánek. Levnější modely poslouží pro občasné přespání, chcete-li usínat bez bolesti každý den, investujte raději do prémiové kvality.

Bydlení bez kompromisů

Čalouněné postele i pohovky koupíte v mnoha barevných i materiálových zpracováních. Kožené čelo, masiv i kombinace látek slibují nadčasový design, který vás neomrzí. Jestliže stojíte před výběrem budoucího lůžka, rozhodněte se, zda je vám bližší postel na nohách, kam se jednoduše dostanete i s vysavačem nebo mopem, popřípadě raději dáte přednost pevné posteli s úložným prostorem. Po té sáhněte v případě, že nemáte další místo na komodu a prádelník. To, že k posteli je potřeba sladit zbývající nábytek a dekorace, aby vytvořily harmonické zázemí pro odpočinek, snad ani nemusíme dodávat.

Podobné články