Online půjčka bez doložení příjmu

V současné době je nedostatek peněžních prostředků aktuálním tématem, neboť Vánoce se blíží a peníze z bankovního účtu mizí. Pakliže se chcete rychle dostat z finanční tísně a dopřát si klidné vánoční svátky, potěšit své blízké alespoň nějakou maličkostí pod vánočním stromečkem, dovolujeme si vám představit půjčku bez doložení příjmu. Nespornou výhodou je, že nemusíte shánět u svého zaměstnavatele doklad o potvrzení příjmu. Nicméně, tento nebankovní produkt se pyšní i dalšími výhodami.

Ať už potřebujete menší či větší obnos, půjčka bez doložení příjmu vám vyhoví. V rámci této půjčky si můžete zvolit částku od 5 000 Kč do 25 000 Kč a dobu splatnosti si můžete nastavit od 20 dnů do 2 let.

Nemusíte dokládat svůj příjem

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná především pro seniory v penzi, ženy na mateřské dovolené a nezaměstnané lidi. Příjmy lidí z těchto rizikových skupin jsou pro banky nepřijatelné. Nicméně, bankovní sektor otevírá těmto lidem nové možnosti. Půjčka dále nevyžaduje zajištění, ani přítomnost ručitele. A poslední výhodou je, že poskytovatel půjčky nenahlíží do registru dlužníků. Pokud máte záznam v registru dlužníků, poskytovatel se vám neobrátí zády.

Snadné a rychlé vyřízení

Pokud vás zaujaly přednosti půjčky bez doložení příjmu, můžete si o ni ihned požádat. Nabízí se hned několik možností. Nejjednodušší je odeslat poptávku prostřednictvím internetového formuláře, který je jasný, stručný a srozumitelný. Následně vás finanční specialista kontaktuje prostřednictvím e-mailu. Můžete také s poskytovatelem komunikovat telefonicky, případně si sjednat osobní schůzku. Forma sjednání už záleží na vás.

Společnost vám ve všech případech vyhoví, neboť se řídí heslem: „Náš zákazník, náš pán.“ A tak se staňte dalším spokojeným zákazníkem této férové nebankovní firmy.

Podobné články