Oplocení ve velkém stylu

Máte velkou zahradu a chcete mít jistotu soukromí a zároveň pěkně vypadající pozemek? Chcete, aby plot korespondoval s vaším domem a tvořil s ním harmonický celek? Potom je pro vás betonový plot vhodnou volbou. Betonový plot je vyroben z kvalitní betonové směsi, která zajišťuje odolnost a dlouhou životnost bez nutnosti údržby. Díky tomu, že je plot plný, zajistí vám dostatek soukromí. Můžete si být jisti tím, že vás betonový plot ochrání před nezvanými návštěvníky a zajistí vám dostatečné soukromí. Budete se moci v klidu opalovat i koupat v bazénu, děti si budou moci bezstarostně hrát na zahradě, budete mít pod dohledem i domácí mazlíčky a vy můžete mít pocit jistoty, že jsou všichni v pořádku a v bezpečí. Zároveň se však nemusíte bát, že by betonový plot byl příliš mohutný, nebo snad dokonce nevzhledný.

Jak si betonový plot představit

Betonové ploty se vyrábí v několika designových provedeních, vybírat můžete dekor, barvu, výšku i tvar zakončení. Pokud jste se již rozhodli, že betonové oplocení bude vhodné i pro váš dům, zbývá vybrat, jak bude vypadat. Mezi nejoblíbenější dekory patří štípaný kámen, který výborně doplní vzhled vaší zahrady, skládaný kámen, který se hodí k rustikálnímu i modernímu domu, nebo třeba cihličky. Rozhodnout se také můžete, zda budete chtít jednostranný nebo oboustranný betonový plot.

Po dekoru přichází na řadu výběr barvy a tvaru zakončení plotu. Výsledný plot může být rovný, do oblouku, s okrasnou mřížkou. Novinkou jsou dřevěné latě, kterými můžete plot zakončit, aby vypadal opticky odlehčeně a zajímavě. Potřebujete-li inspiraci, prohlédněte si galerii hotových realizací firmy Kulkabex, s.r.o., která se specializuje již dlouhá léta na montáž betonového oplocení. Pokud jste se pro betonový plot rozhodli i vy, spolehněte se na Kulkabex, s.r.o., která se postará o dopravu i samotnou montáž vašeho nového oplocení. Bude to rychle, podle vašich požadavků a bez problémů.

Podobné články