Prestižní adresa vaší kanceláře? Praha 1 je nejlepší volba

Tak, jako jsou místa, kde by si každý přál bydlet, jsou dobré a lepší adresy pro sídlo firmy. Když na český trh vstupuje firma ze zahraničí, hledá prostory právě v těchto prestižních lokalitách. Je to pochopitelné. Správná adresa a reprezentativní sídlo společnosti vypovídá o prosperitě, vypráví příběh o úspěchu.

Proč je pro pronájem kanceláře Praha 1 tak dobré místo?

 

1. Protože tam chtějí všichni podnikat. Jestli chcete najít nejlepší restaurace, hotely, kadeřníky, jeďte do centra Prahy. Hledáte nejlepší obchodní společnosti, největší specialisty v oboru? Najdete je tam. Pokud se i vy rozhodnete pro pronájem kanceláře Praha 1, vaše prestiž okamžitě vzroste a vaše klientela si toho všimne.

2. Protože tam chtějí všichni pracovat. Barmani, taxikáři, pokojské nebo obchodní manažeři – všichni sní o tom, že získají zaměstnání ve firmě v centru Prahy. Jestliže bude v adrese vaší kanceláře Praha 1, zcela logicky můžete očekávat nejen perfektní služby, ale buďte si jistí, že i na pracovní pohovor se vám budou hlásit ti nejlepší zájemci.

Praha City Center nabízí víc 

 

Už jsme vás přesvědčili, že jinou adresu vaše firma prostě mít nemůže? Tak to vám musíme poradit i to, na koho se obrátit. Prostorné a moderní kanceláře v té nejlepší lokalitě nabízí Praha City Center. Tím ale jejich výhody nekončí.

Potřebujete umýt auto, zatímco pracujete? Chcete si před pracovní schůzkou nechat poupravit účes nebo manikúru, dámy? Aniž byste opustili budovu, najdete zde služby kadeřníka, nehtového studia i kosmetického salonu. Můžete využít automyčku i půjčovnu elektromobilů. K dispozici je vám kurýrní služba, finanční konzultant a rovnou i banka. A samozřejmě restaurace, kde můžete poobědvat s obchodním partnerem, nebo kavárna pro posezení s přáteli.

A ještě něco, co vám nenabídne každý, mají kanceláře Praha City Center: 291 parkovacích míst zaručuje, že už nebudete mít problém v centru Prahy zaparkovat.

Podobné články