Sklad levně a rychle

Obvyklý problém všech firem jsou sklady. Z nějakého zvláštního důvodu ještě nikdo nevymyslel nafukovací prostory. Nevěste hlavu, objevili jsme pro vás praktické a rychlé řešení i bez nafukování. Jsou jím textilní montované haly. Někteří z vás tento druh stavby již dobře znají a jsou nadmíru spokojeni. Tyto řádky jsou určeny hlavně pro ty z vás, jež ještě stále tápou a těmto konstrukcím moc nedůvěřují.

Stavební povolení hoďte za hlavu

Vaše podnikání nabírá na obrátkách rychleji, než jste očekávali? Výroba se rozšiřuje a vy potřebujete skladové prostory nejlépe hned? Pokud máte alespoň kousek rovné plochy a nepotřebujete halu větší než 1000 m2, stačí vám jen konstrukci ohlásit na patřičném úřadě. Stavba lehké skladové haly tak proběhne rychle a s nízkými náklady.

Textilní haly jsou zastřešovány obtížně hořlavým materiálem, který je stálobarevný, a navíc si jej můžete opatřit potiskem dle vašeho přání. Použité textilie a kovové konstrukce se vyznačují dlouhou životností a minimální údržbou. Konstruktéři hal myslí i na větrání a odvádění vlhkosti. Záleží jen na vás, jestli zvolíte střešní turbínu nebo stěnové žaluzie. Obě metody vám zaručí příjemné klima v hale. Úsporné osvětlení je v případě požadavku samozřejmostí.

Rozhodli jste se firmu přestěhovat? Textilní hala půjde bez problému s vámi. Dřív, než řeknete švec, vaše hala bude stát na nově zvoleném místě.

Důkaz namísto vychvalování

Kdekdo se již v dnešní době spálil nebo nechal nachytat. Nekupujte zajíce v pytli a podívejte se, jak plachtové haly vypadají v praxi. Využívají je malé i velké firmy. Podniky z průmyslových i zemědělských odvětví. Textilní haly jsou perfektní pro chov zvířat, plní funkci stájí i jízdáren. Chovatelé, podnikatelé v automobilovém průmyslu i sportovci, vám všem doporučuji montovanou halu od firmy Polak! Navštivte jejich stránky, virtuální prohlídka a jejich reference zhoupnou misky vah na stranu jednoznačného „ANO“.

Podobné články