Stínící sítě zajistí soukromí

Pro vytvoření příjemného soukromí na zahradě nemusíte nutně stavit nový vysoký plot nebo rovnou zeď. Bohatě postačí, když si pořídíte správnou stínící síť, která vás skryje před zraky ostatních.

Když vás přestanou bavit pohledy ostatních

Často se stane, že bydlíme v sousedství několika domů a máme pocit, že nám chybí soukromí. Plot už máme postavený a těžko budeme stavět nový a větší a než vyroste vysoká hradba z živého plotu uplyne několik let. Co teď? Řešení je až směšně jednoduché. Stačí, když si pořídíte stínící síť. Dá se snadno připevnit na plot a jedná se o poměrně elegantní řešení, které splní svůj účel. Je ale důležité vybrat si opravdu pořádnou síť, která něco vydrží.

Kam je možné umístit stínící síť

Stínící sítě se hodí na balkony, terasy nebo pro připevnění na plot. Výběrem vhodné barvy dosáhnete toho, že stínící síť přirozeně splyne v vaším domem nebo pergolou. Jedná se tak o velmi efektivní a zároveň finančně nenáročné řešení, které vás snadno a rychle zbaví problémů s nedostatkem soukromí. Své uplatnění najde síť i na sportovištích, kde se dá využít pro oddělení jednotlivých kurtů pro nerušený prožitek ze hry. Není problém vyhovět ani speciálním požadavkům a vyhotovit síť, která splní přesně svůj účel.

Když už síť, tak pořádnou

Opravdu kvalitní stínící síť je pevná, ale zároveň propouští vodu, čímž snižuje riziko vzniku plísní při připevnění na dřevných materiálech. Pokud máte v plánu pořídit si stínící síť, vybírejte z těch nejlepších. Zárukou kvality a spolehlivosti jsou stínící sítě od české firmy Plachty Petr Štěpáník. Když si pořídíte jednu tuto kvalitní síť, ušetříte si čas i peníze. Kromě stínících sítí si můžete pořídit i zakrývací plachty, které ochrání věci, které máte přes zimu venku a nechcete, aby se na nich podepsaly stopy mrazu a sněhu.

Podobné články