Víceúčelové montované haly na klíč, alternativa za dobrou cenu

Montované haly si získaly velkou popularitu. Každý podnikatel chce optimalizovat náklady, a proto využívá haly a sklady mnoho živnostníků. O montované haly projevuje zájem stále více firem. Obloukové haly jsou snadno udržovatelné, a navíc je samotná výstavba haly velmi cenově přijatelná. Za údržbu majitel nezaplatí téměř nic. Špičková kvalita je vždy zaručena. Obloukové haly jsou používány k více účelům. Často jsou stavěny jako sportovní haly, hangáry pro letadla, jízdárny pro koně, zemědělské haly a zastřešení stavebních strojů. Všechny zmíněné provedení montovaných hal nabízí společnost POLAK CZ.

Montované skladové haly

Společnost POLAK CZ staví montované skladové haly na míru. Každý zákazník si určuje svoje požadavky a firma se snaží vyhovět každému. Mezi hlavní výhody patří snadná a rychlá montáž. Nový sklad je běžně postaven během několika týdnů. Sklad lze propojit také s jinou budovou. K propojení se využívají propojovací krčky, které umožňují pohodlné propojení nového a starého skladu. Montovaný sklad je vždy připraven k dalšímu rozšiřování.

Hangáry pro letadla

Hangáry slouží k zastřešení letadel, helikoptér, lodí a dalších velkých strojů. Montovaný hangár s přehledem zajistí velký prostor pro uložení stroje. Realizace hangáru probíhá vždy podle požadavků zákazníka. Častým požadavkem je specifický vstupní otvor hangáru, který může být libovolně umístěn.

Montované haly a jízdárny

Jezdecké haly jsou řešeny vždy podle přání zákazníka. Možností provedení jízdárny je více. Často se jedná jen o zastřešení venkovní jízdárny. Firma staví také úplně nové jízdárny a montované jezdecké haly. Montované jízdárny velice ocení jezdci, koně i diváci.

Sportovní montované haly

Sportovci chtějí provozovat svoje oblíbené sporty po celý rok, ale často jim překazí plány nepřízeň počasí. Řešením jsou sportovní haly. Montované sportovní haly perfektně plní svůj účel, a navíc jsou cenově dostupné. Haly a zastřešení jsou často stavěny pro tenis, florbal, badminton, fotbal a volejbal.

Postaveno během několika týdnů

Dnešní uspěchaná doba si žádá rychlost a flexibilitu. Tomu odpovídá také výstavba montovaných skladů. Stavba obloukové haly je velice rychlá. Montáž a demontáž je jednoduchá, takže zabere pouze několik týdnů. Základy se dělat nemusí, a dokonce mnohdy není potřeba ani stavební povolení. Ukotvení haly se provádí pomocí železných trnů. Díky tomu je objednaný sklad vždy velmi rychle připraven k provozu.

Nízké náklady a dlouhá životnost montované haly

Montované konstrukce lze pořídit za malé peníze, a přitom se pyšní dlouhou životností. Životnost je zaručena díky ochranné plachtě. Speciální plachta většinou vydrží více než 10 let. Plachta halu chrání nejen před negativními vlivy počasí. Samozřejmostí je statický výpočet a další technická opatření.

Profesionálové na montované haly

Firma POLAK CZ zaměstnává pouze profesionály v oboru, a proto je o každého zákazníka postaráno jako v bavlnce. Společnost má více než patnáctileté zkušenosti. POLAK CZ je specialista na prvotřídní montované haly.

Podobné články