5 tipů úchytek, se kterými se vaše domácnost promění

Úchytky nejsou zrovna předmět, který bychom si denně prohlíželi v katalozích. Možná se nám zdá, že jim nemusíme věnovat zcela žádnou pozornost. Když se však zamyslíte nad jejich přínosem, budete žasnout. Jaké typy jsou doslova k sežrání? 

Dětský pokoj? Skvost

Do dětského pokoje můžete dostat hravou náladu a radost zcela jednoduše. Stačí, když na nábytek zvolíte úchytky ve stylu pohádkových postaviček. Nebo byste raději veselý ananas a další hravé kousky, které osloví i většího dětského obyvatele jedinečného pokojíčku?

Stylovka v rytmu vintage

Doladit si domácnost do posledního detailu se vám podaří skutečně s minimálním úsilím. Stačí, když si vyhlédnete vintage styl. Omšelému nábytku svépomocí dopřejete skvostný nový kabátek. A klasické úchytky? Vybírejte stylovky ve vintage stylu. Je libo starou mosaznou úpravu? Trefa do černého!

Ekologie v popředí

V poslední době jsme všichni naprosto plni plastových výrobků, které se na nás sypou doslova z každé strany. Ve světě nábytkových úchytek tomu není jinak, a proto se kromě kovových úchytek s povrchovou úpravou dají sehnat také dřevěná madla a malé úchytky. Najednou je domov krásnější!

Moderna, to miluji

Dáváte přednost čistým liniím a jednoduchému stylu, ze kterého nic neční do prostoru? Vybírejte si zapuštěné úchytky. Jejich snadná obsluha i údržba vás vždy potěší. Cenově příznivé úchytky se budou výborně hodit do všech moderních prostor. 

Profilovka nic nekomplikuje

Máte rádi, když jsou věci jednoduché a bez komplikací? Dejte si do bytu profilové úchytky. Snadno se udržují, jsou bytelné a trendy. Tyto nadčasové kousky naprosto změní vzhled klasického nábytku, který dostane novou šanci a šmrnc. 

Svět úchytek je skutečně bohatý a své si v něm najde každý z nás. Možná i vy jste právě nalezli inspiraci k drobné změně, která bude mít velký a zásadní výsledek pro podobu vaší domácnosti.

Podobné články