Dá se ušetřit za vybavení sportovního klubu? Rozhodně!

Sport by měl být součástí života každého z nás. V České republice bohužel pravidelně cvičí přibližně jen 5–10 % populace. Následkem je nižší naděje zdravého dožití, rozvoj obezity a celé řady civilizačních onemocnění. Pokud tedy vedete sportovní kroužek, máte být na co pyšní. Kde seženete veškeré vybavení levně?


 

Možná máte nárok na velkoobchodní ceny

Spousta majitelů sportovních klubů/oddílů provozuje svou činnost na IČO. A právě v tomto případě musíte rovnou zapomenout na nakupování v klasických maloobchodech. Snadno totiž můžete navázat mnohem výhodnější velkoobchodní spolupráci. Ta většinou nabízí přibližně 30–40% slevy.

V tomto ohledu se vyplatí například služby oblíbeného e-shopu s webovými stránkami kocksport.cz. V jeho nabídce najdete pestrý výběr všemožného vybavení – posilovací pomůcky, gymnastické míče, pomůcky pro míčové hry (baseball, házená, basketbal, fotbal, nohejbal, volejbal…), položky do školní tělocvičny, atletické překážky, gymnastické kruhy a stovky dalších produktů. Ať už se tedy věnujete libovolnému sportu, přijdete si na to své.

Oblíbené jsou především balanční kameny pro děti. Právě v prvních letech života si totiž utváříme řadu návyků, které nás budou provádět po dobu dalších desítek let. S pomocí pravidelného cvičení na takové pomůcce rozvinete hluboký stabilizační systém dětí (právě oslabený stabilizační systém je velkým problémem u dospělé populace), zlepšíte jejich rovnováhu a další vlastnosti.

Jak získat výhodné ceny?

Je to opravdu snadné. Na webových stránkách pod výše vloženými odkazy najdete kolonku registrace (vpravo nahoře). Následně stačí vyplnit základní informace a počkat si na potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji. Ve finále se přihlásíte a můžete začít nakupovat mnohem levněji.

 

Podobné články