Burgery z kvalitních surovin

Když vás nebaví vařit, nebo to jednoduše nezvládnete tak chutně jako profesionální kuchaři, určitě se necháte zlákat výborným jídlem. Burgery se již dávno staly oblíbenými a vy si na nich stoprocentně pochutnáte, když pro ně zajdete na místo, kde je vyrábějí z nejkvalitnějších surovin. 

Burgery z BIO masa

Někdo možná řadí nejrůznější hamburgery do nezdravého jídla, ale existují způsoby, jak si lahodný pokrm zhotovit i z kvalitních surovin. Hamburgery Břeclav spoléhají na odebírání masa z rodinné farmy, kde mají BIO kvalitu z plemene Aberdeen Angus. Spokojení zákazníci vědí, že nejde jen o maso, ale seženou tady i domácí majonézy, dipy, kečupy, nakládané zeleniny a omáčky. K velmi žádaným patří i čokoládové, vanilkové a jahodové koktejly, zmrzlina s příchutí jahodového cheesecaku s jahodami a kousky sušenek nebo osvěžující domácí limonády. Příjemné je, že se můžete vyhnout čekání na jídlo, stačí si vše předobjednat online a posléze si v dojednaný čas vyzvednout objednávku. 

Bohatá nabídka burgerů

Zajímavé varianty podráždí vaše chuťové pohárky. Specialitou je Baconator, která zachutná všem, kteří milují slaninu. Tento burger obsahuje BIO hovězí double smashed patty, slaninu, slaninový džem s bourbonem, rajče, cheddar, rajče, salát a domácí slaninovou majonézu. Z další nabídky se doporučuje Classic Cheese s BIO hovězí double smashed patty, s nakládanou okurkou, salátem, sýrem a domácí omáčkou z vlastního kečupu, hořčice. No Kisses má v sobě BIO hovězí, sýr, salát, domácí nakládanou cibuli a majonézu z pečeného česneku. Burger Břeclav vám připraví i prémiové hranolky skinny, hranolky s česnekovým máslem postrouhané sýrem nebo se sýrovou omáčkou a křupavou cibulkou. Speciální akce, novinky a soutěže můžete sledovat na sociálních sítích. Příroda není nikomu cizí, proto obdržíte své rychlovky v kompostovatelných obalech.

Podobné články