Plastové přepravky a nádoby pro jednodušší manipulaci

Plastové přepravky a nejrůznější nádoby usnadňují manipulaci s pevnými i kapalnými látkami ve výrobě, prodeji a v mnoha dalších oblastech. Pokud jsou navíc vyrobeny z kvalitního plastu, dokážou nabídnout dlouhou životnost a opakované používání. Jejich pořízení tak představuje zajímavou investici pro usnadnění logistických procesů. Z jakých variant je možné vybírat a kde plastové přepravky jednoduše objednáte? To se dozvíte v tomto článku.

Univerzální plastové přepravky

Obrovskou výhodou plastových přepravek je jejich neuvěřitelně univerzální použití. Existuje totiž mnoho různých velikostí a druhů. Bez problémů pořídíte přepravky určené na maso či jiné potraviny. Klasikou jsou europřepravky, které mají univerzální rozměry, což můžete využít při plánování regálů či celkového skladovacího systému. Přepravky také mohou být skládací nebo stohovatelné pro ještě lepší využití místa.

Podvozky pod přepravky pro snadnou manipulaci

A jak s jednotlivými přepravkami snadno manipulovat? Pomohou například podvozky pod přepravky. Ty usnadní manipulaci a pomohou s celým procesem náročné logistiky. Kvalitní podvozek na přepravky je vybaven kolečky pro posunování v rámci skladu, nakládání do vozidla a při pohybu po prodejně. Při výběru rámu podvozku je důležité sledovat, zda jde o správné rozměry, v jakých máte přepravky.

Nádoby, sudy a barely včetně příslušenství

Mezi další oblasti, kde se hodí plastové vybavení, patří manipulace s různými tekutinami nebo materiálem, který se nejlépe skladuje v nádobách a sudech. Opět jsou k dostání univerzální varianty, ale i výrobky určené pro kontakt s potravinami. Kvalitní sudy plastové představují způsob, jak vyřešit skladování. Na stejném internetovém obchodě navíc bez problémů seženete i praktické příslušenství, jako jsou uzávěry či kohoutové výpusti.

Podobné články