HONDL GLOBA SERVICES – profesionální úklid zaručen

Nejen velké podniky, ale také menší organizace či veřejná prostranství vyžadují rozsáhlé služby v oblasti úklidu či provozu a zabezpečení technické správy. Pokud stále nevíte, do které firmy vložit důvěru, vsaďte na osvědčené profesionály s letitými zkušenostmi, moderní technikou a školeným personálem. Můžete si být jisti, že si zajistíte komplexní úklidové služby i pravidelnou údržbu zeleně a venkovních ploch. Je to jednoduché, vyberte si službu a sledujte, jak pracují odborníci.

Úklid jako vizitka společnosti

Úklid je nezbytné provádět ve výrobních halách i tam, kde jsou kanceláře anebo jsou prostory využívány veřejností. Velmi žádaný je hotelový servis, díky němuž se hosté cítí bezpečně i komfortně. Úklid pokojů, stlaní postelí a výměna hygienických potřeb patří mezi naprostý standart nabízených služeb. Zkušení pracovníci vám na přání udělají kontrolu vybavení pokoje a zdokumentují i technický stav místností. Moderní stewarding pak zahrnuje mimo jiné třeba mytí, utírání a leštění nádobí či příborů a samozřejmě úklid kuchyně včetně mytí spotřebičů. Tyto služby oceníte převážně v restauracích a barech.

Protože má představu o úklidu každý jinou, jsou úklidové služby vždy individuálně přizpůsobovány dle požadavků klientů. Soukromé osoby často vyhledávají pravidelný úklid, zaneprázdnění zase generální úklid či sváteční variantu, která je žádaná hlavně o Vánocích a Velikonocích. Pokud chcete důkladně vyčistit halu, garáž a další namáhané prostory s výrobní technikou, zajímejte se o průmyslový úklid a čištění, k němuž je využívána moderní technologie se speciálními přípravky.

Jak skloubit bezpečnost a úklid?

Úklidové společnosti sledují poptávky zákazníků a neustále rozšiřují své služby tak, aby poskytly perfektní servis v mnoha oblastech. Mezi další hlavní činnost patří ostraha objektů zajišťovaná buďto recepční službou, propracovaným a spolehlivým kamerovým systémem nebo osobní ostrahou. Díky tomu budete mít přehled o příchozích hostech, vozech i evidenci telefonátů. Spolehněte se na svého obchodního partnera, který vám pomůže připravit čisté a vždy upravené prostředí pro zaměstnance i návštěvy a stane se odrazem vaší image.

Podobné články