Prodám firmu tomu, kdo chce doopravdy vydělávat!

Chcete-li začít podnikat a nevíte, jak správně zahájit vhodnou činnost tak, aby byla maximálně zisková, obraťte se na profesionály. Díky jejich službám totiž zjistíte, že ve virtuálním světě je mnoho atraktivních možností, s nimiž dosáhnete vysněných cílů, stabilních příjmů i kvalitního servisu. Stačí si vybrat. Zkuste třeba ready made společnosti, které jsou vytvořeny pouze za potřebou odprodeje, aniž by dříve jakkoliv fungovaly pro účely podnikání.

Společnosti s ručením omezeným

Prodej ready made společností zahrnuje mimo jiné vstupní formality pro úřady. Každá firma má zavedené identifikační číslo i daňové číslo. Zapsání do rejstříku firem je samozřejmostí. Také můžete počítat s tím, že veškerý kapitál vámi vybrané firmy byl kompletně splacen, to znamená, že nemá žádné dluhy, pohledávky ani závazky. Díky získanému živnostenskému oprávnění budete moci ihned začít podnikat!

Požadovaná ready made firma může být ve vašem vlastnictví již do 24 hodin. Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché, stačí podepsat smlouvu, převést obchodní podíl a využívat pravomocí pro podnikatelské záměry. Využít smíte i konzultace zahrnující odborné poradenství a cenné rady pro nováčky na podnikatelském poli. Jakmile si zaplatíte volnou společnost, odpadnou vám starosti též s notářskými poplatky za ověření pravosti podpisu či poplatky za zápis změny jednatele či společníka v obchodním rejstříku. Díky tomu máte kompletní služby zajištěny v jedné sumě a bez dalších zdlouhavých návštěv státních institucí.

Pronikněte na zahraniční trh

Velké obchody se rodí z malých plánů a nápadů. Možná se i vaše myšlenky mohou proměnit v pozitivní výsledky sklízející úspěchy a ohlasy i na zahraničním trhu. Stačí si vybrat vhodného obchodního partnera pro své záměry a využít specialistů, kteří nabízí korporátní služby a poradenství v smluvní a daňové oblasti. Proto svou působnost mohou rozšířit přirozeně velké podniky i menší, začínající podnikatelé s touhou expandovat do USA, Velké Británie či Asie.

Podobné články