Špičkové vybavení pro komfortní zázemí klientů

Rádi byste své zkušenosti, vzdělání i nadšení promítli do svého zaměstnání? Toužíte lidem navozovat pocit uvolnění tělesné schránky, uklidnění a dopřát jim ve svém salónu maximální pocit pohodlí? Popřípadě je vaším cílem vytvořit prostředí vhodné pro ortopedické poradenství a fyzioterapeutická cvičení? Ať už volíte spíše uklidňující rituály a stejně tak sázíte na znalosti o lidském těle, pořiďte si do svého salónu či centra špičkové vybavení. Díky němu získáte vy i zákazníci pocit jistoty, bezpečí a v neposlední řadě stabilní zázemí pro práci.

Masírování bez lehátka? Nemyslitelné!

Nezáleží, zda provádíte sportovní masáže či sázíte na vůně orientu a specializujete se na relaxační rituály. Výsledek masáže by měl být v každém případě stejný. Uvolnění svalů a odstranění napětí se vám podaří pouze s kvalitním zázemím. Masážní lehátka jsou navržena tak, aby jejich pevná a odolná konstrukce zvládla i větší váhy a zároveň zajistila komfort při práci. Maséry potěší levnější varianty s jednoduchou obsluhou i propracovaná lehátka s upravenými otvory pro položení hlavy. Modely lehátek jsou vybaveny motorovým pohonem a usnadní vám nastavení výšky. Ten, kdo masíruje přímo v pohodlí domova zákazníků, ocení zase skladnost a jednoduché sestavení z členitých dílů. Vždy ale platí, že je povrch lehátka příjemný, aby navodil hezký dojem a zároveň udržoval vysoký hygienický standard. Masážní lehátka jsou navržena tak, že vám usnadní přístup k pacientovi z jakéhokoliv úhlu a dovolí vám provádět i náročné cviky nebo masáže.

Lehátka pro malé i velké pacienty

Nemocniční lehátka patří mezi nezbytné vybavení nejen pro vyšetření zdravotního stavu, ale též jeho nápravu. Na oddělení ortopedie nesmí chybět ortopedická lehátka připravená zajistit plochu k odpočinku i cvičení. Speciální výřezy usnadňují položení hlavy a mnohé modelové řady se chlubí polohováním střední nebo nožní části. Nejen v ortopedii jsou lehátka populární pro jejich pevnost a stabilnost, zatímco si často uživatelé pochvalují i snadnou údržbu a stálost materiálů. To stejné platí pro fyzioterapeutická lehátka, s nimiž docílíte účinné práce s pacientem. Široká lehátka poskytují pocit bezpečí dětem i dospělým s omezenou pohyblivostí. Kvalitní dílenské zpracování, špičkové materiály a vynikající funkčnost slibují všestranné využití.

Podobné články