Doručování zásilek s tradicí

Nejen čas Vánoc je obdobím, kdy si uvědomujeme, jak důležité je spediční odvětví, díky němuž se všechny potřebné listovní zásilky dostanou včas do správných rukou. Chcete-li vsadit na kvalitu, diskrétnost či expresní dodání, obraťte se na profesionály s tradicí a vybudovaným renomé na trhu. Společnost založená jako první soukromá, ryze česká, kurýrní firma se může pochlubit perfektními znalostmi v oboru a neustálým rozvojem. V roce 2002 například expandovala do Slovenské republiky, kde se těší stále rostoucí oblibě. Kromě kurýrních služeb nabízí taktéž zajišťování mezinárodní přepravy.

Expresní kurýrní služba za atraktivních podmínek

Kurýrní služba v Praze poskytuje klasické a expres dodání zásilek. Kromě doručení v rámci České či Slovenské republiky se specializuje také na další významná místa. Služba standard garantuje dodání v rámci Anglie do jednoho dne, pokud se jedná o oblast Londýna. Do dalších částí se vaše psaní dostane do 48 hodin. Spěcháte-li s doručením, vyzkoušejte službu expres. Perfektní podmínky zajišťují skvělé ceny i garantování dodání v předem stanovený čas. V případě direct servisu vyzvedne kurýr velmi urgentní zásilku kdykoliv, kdekoliv a odveze kamkoliv. Kurýr veze pouze tuto jednu zásilku a to bez omezení. Proto lze službu využít o víkendech, svátcích, po celém Česku, Slovensku i Evropě.  

Letecká přeprava pro náročné

In time kurýr si zakládá na zákaznickém přístupu, proto se na něj neváhejte obrátit kupříkladu při celním řízení. Jestliže chcete mít přehled o své zásilce, využijte oznámení o doručení. Budete tak s přesností vědět, že zásilka byla řádně předána, doručena a je pouze na vás, zda žádáte potvrzení telefonicky, e-mailem, popřípadě faxem.

Letecká nákladní přeprava v rámci importu i exportu poskytuje individuální ceny k maximální spokojenosti zákazníků. Investujte čas a vyberte si dlouhodobě spolehlivého partnera pro zasílání listovních i balíkových zásilek bez omezení.

Podobné články