Co je to HHC? A kde koupit kvalitní HHC květy?

V posledních dvou letech se výrobci v konopném průmyslu předhání a snaží se vymyslet nové receptury, které by diverzifikovaly trh. V současné době je žhavým trendem HHC, což je kanabinoid charakteristický stabilností a odolností vůči oxidaci, teplu a UV záření. V následujících řádcích vám tedy prozradíme více informací o tomto kanabinoidu a taktéž vám představíme e-shop, kde si zakoupit kvalitní HHC květy.

Co je HHC?

HHC je zkratka pro hexahydrokanabinol, což je hydrogenovaná forma THC, respektive CBD. Získává se podobným procesem, který používají výrobci margarínů ke ztužování rostlinných olejů. Proces se nazývá hydrogenace neboli přidávání atomů vodíku do chemické struktury, čímž nabere na stabilitě.

HHC se v konopí sice přirozeně vyskytuje, ovšem pouze ve stopovém množství. Pokud by se tedy mělo získávat HHC přímo z rostlin konopí, bylo by to náročné jak časově, tak i finančně, a navíc by si takto drahé HHC produkty nikdo nekoupil.

HHC je méně náchylný k oxidaci a degradaci než jeho výchozí kanabinoid. Nevadí mu světlo, teplo a vzduch. Jestliže si tedy koupíte HHC květy do zásoby, nemusíte se bát o jejich brzké znehodnocení.

Jaké jsou účinky HHC?

HHC má především uklidňující účinky než stimulující. Podobně jako u jiných kanabinoidů, tak i u HHC chybí dostatek výzkumů, aby byla potvrzena jeho bezpečnost, účinnost a podobně. Záleží také na tom, jak velkou dávku si dopřejete.

Jestliže do světa květů HHC teprve pronikáte, začněte pozvolna, protože při užití velkého množství HHC se mohou objevit úzkosti, závratě, sucho v ústech, zvýšená chuť k jídlu, nespavost, paranoia, zrychlená srdeční frekvence či zarudlé oči.

Pokud hledáte internetový obchod, odkud byste si objednali HHC květy, podívejte se do nabídky e-shopu i-vape.cz, který prodává i jednorázové e-cigarety.

Podobné články