Veterinární klinika s komplexní péčí o malá zvířata

Když už si člověk pořídí domácího mazlíčka, musí také počítat s výdaji na jeho zdravotní péči. I když třeba pejskovi nebo kočičce nic nebude, stejně je nutné je pravidelně očkovat, odčervovat či zbavovat blech a klíšťat, což stojí peníze. Určitě je dobré vědět, kde se ve vašem okolí nachází veterinární lékař, abyste měli v případě potřeby kam zajít.

Zdravotní pomoc pro domácího mazlíčka

Bydlíte-li v Praze 9 nebo v její blízkosti, pak už jste možná slyšeli o veterinární klinice Metropole Vet, která nabízí komplexní péči o malá zvířata. Zkušení lékaři v ní ročně ošetří na 11 tisíc domácích mazlíčků. A to v příjemném rodinném prostředí, kde každý pacient je vítán. Klinika se specializuje zejména na léčbu psů, koček, králíků, fretek a morčat. Vesměs se tedy jedná o zvířata, která lidé nejběžněji chovají ve svých domácnostech jako své zvířecí kamarády. A ani jim se nemoci nevyhýbají, je proto nutná lékařské péče, která jim pomůže.

Jaké služby veterinární klinika nabízí?

Máte starosti se svým zablešeným domácím mazlíčkem? Stačí se obrátit na profesionály. Veterinární klinika Praha se o všechno postará a nabídne vám speciální přípravky, jež mají vysokou účinnost při hubení těchto drobných kožních parazitů. Klinika provádí také kastrace, očkování, čipování, interní medicínu, ortopedii, neurologii, kardiologii i oftalmologii. V případě potřeby vaše zvíře hospitalizují, aby mu mohli věnovat péči po celý den i noc.

Vlastní laboratoř

V rámci své činnosti Praha veterinární klinika poskytuje odbornou pomoc při léčbě nemocí i při úrazech. K tomu využívá své vlastní laboratoře, díky níž má laboratorní výsledky ihned po ruce a může s nimi pracovat. Klinika si jako své krédo zvolila osobní přístup ke každému pacientovi a vlastní laboratoř i kvalitní personál jí to pomáhá realizovat. Každý zdejší lékař je odborníkem na svém místě a léčba zvířat je jeho koníčkem.

Podobné články