Jak funguje půjčovna aut na letišti Praha?

Patříte-li mezi časté cestovatele a Letiště Václava Havla v Praze stojí na seznamu cílových destinací, určitě se potýkáte s vypůjčováním vozidel a stejně tak čekáním na taxi. Chcete mít vše okamžitě připraveno, když jste unaveni po dlouhém letu, aniž byste museli zbytečně čekat? Pak vsaďte na autopůjčovnu, která se nachází kousek o východu Terminálu 1. Najdete zde rozsáhlý vozový park zahrnující kromě tradičních osobních aut též dodávky. Všechna vozidla jsou pravidelně kontrolována a vykazují stoprocentní technický stav. Nemusíte se bát skrytých poplatků nebo náročného papírování.

Easyrent.cz sází na jednoduchost a preciznost

Tato autopůjčovna na Letišti Praha je připravena nabídnout vám maximální komfort. Zajisté oceníte okamžité odbavení anebo kávu zdarma po dlouhém letu. Oproti jiným společnostem funguje 24 hodin denně a zajišťuje veškeré administrativní nezbytnosti dopředu, takže vás nečeká prakticky žádné papírování. Velkým plusem je možnost platit hotově i kartou a velkou výhodu mnoho zákazníků vidí též v osobním přístupu. Pracovníci přesně vědí, kdy přiletíte, přistaví vůz a zajistí vše nezbytné kolem. Pokud nevíte, jaké auto si vybrat, máte na výběr z celé řady značek a modelů, od otevřených kabrioletů přes malá auta až po luxusní limuzíny pro náročné podnikatele a několikamístné dodávky. Někoho nadchne Mini Cooper, jiní klienti dávají přednost půjčení SUV. Ve vozovém parku mají své místo rovněž minibusy, ideální dopravní prostředek pro početnější skupiny návštěvníků hlavního města.

Přidejte se ke spokojeným klientům

Pražskou autopůjčovnu na letišti využívají soukromé osoby i společnosti. Pravidelné zastoupení zde mají cestovní kanceláře, generální tajemník NATO, firma Amati nebo business cestující z koncernu VW do Škoda Auto. Což dokazuje, že půjčovna dodávek a osobních automobilů má skutečně co nabídnout doopravdy každému, rodinám s dětmi, obchodníkům i početným skupinám.

Podobné články