Jak na prodej vozu na náhradní díly

Máte vůz, kterým už nikdo nejezdí? Jestli vám jen zbytečně stojí před domem vůz a víte, že není možné ho opravit, zbavte se ho. Můžete ho rychle a snadno proměnit v peníze, které využijete na nákup něčeho jiného. Prodej vozu na náhradní díly navíc může proběhnout bez bazaru.

Jak na prodej vozu bez bazaru

Pokud chcete co nejdříve prodat vůz a získat finanční prostředky, zapomeňte na bazary. Využijte služeb společnosti, která vykupuje vozy za hotové. Má to mnoho výhod. 

Hlavní výhodou prodeje přes společnost Za hotové je, že peníze dostanete ihned na ruku. Je navíc úplně jedno, v jakém je vůz stavu. Může být v pořádku, nebo klidně i zcela nepojízdný. S klidem prodáte i vůz, který má propadlou silniční technickou kontrolu. Orientační cenu se dozvíte ještě předtím, než k vám někdo přijede se na vůz podívat. Společnost přebírá veškeré záruky na technický stav vozidla, vyřídí veškerou administrativu, doplatí případný leasing či úvěr a zdarma zajistí odvoz vozu. 

Takové služby využijete i v případě, že potřebujete zlikvidovat vozidlo, které je absolutně nepojízdné. 

Rychlá a bezproblémová likvidace vozidla

Pokud chcete vědět, kolik peněz za své nepojízdné vozidlo dostanete, vyplníte na stránce online formulář, kam vypíšete základní paramatry vozu. Orientační cenu se obratem dozvíte. Přesná cena vám potom bude sdělena až přijedou odborníci a vůz si pořádně prohlédnou. 

Výpočet ceny za likvidaci vozu záleží na několika faktorech. Je to originalita dílů, poptávka na jednotlivých dílech na trhu, aktuální výkupní cena železa. 

Peníze za vůz dostanete v hotovosti na ruku a společnost se postará o jeho odtah. Dostanete doklad o ekologické likvidaci vozu, teprve potom ho můžete odhlásit a dál za něj neplatit povinné ručení. Prodej auta na náhradní díly zkrátka nikdy nebyl snadnější a rychlejší.

Podobné články