Svítící města

Někdo je označuje za světelný smog. Někdo je má neodmyslitelně spojené se vším, co městský život přináší – tempo, barvy, zážitky a objevování nového. Řeč je o světelných reklamách, kterým, ať už je vnímáte jakkoli, se musí nechat jedno. Jejich vývoj významně přeskočil všechny ostatní formy propagace. To, co je dnes na poli světelné reklamy technicky možné, jsme kdysi vídali pouze ve sci-fi filmech. Rozhodování není tak těžké. Položte si otázku – vidí mě mí zákazníci tak, jak bych si přál? Ano? Pak mohu být spokojený. Ne? Pak je dobré to změnit. 

Jakou formu reklamy zvolit? 

Bavíme-li se o vizuální „přitažlivosti“, i zde jednoznačně platí, že co není vidět, jako by nebylo. Investice do hezké výlohy a exteriéru se vždy vyplatí. Jako v jiných oblastech života, i tady první dojem prodává. Může se však stát, že podnikáte z pronájmu a nechcete investovat do „cizího“. V tom případě vsaďte na dobře viditelný mobilní ukazatel, který na vaše produkty či služby upozorní. Buďte zkrátka vidět za každou cenu. Velmi kvalitní vizuály a návrhy reklam vám zajistí RAVAFOL. Firma se specializuje světelné reklamy a dává do jich své letité know-how. Stejně tak zajišťuje reklamy s tradicí delší jak 15 let, což už svědčí o kvalitě a preciznosti v každém detailu.

Jak zvolit vizuální reklamu?

Buďte vkusní a nápadití, přesto nepřehlédnutelní. V této oblasti nabízí netušené možnosti světelná reklama. Osvětlené může být vaše firemní logo, slogan, ale i 3D totem nebo nasvícená výstrč s nápisem či grafikou. S výběrem vám nejlépe poradí odborníci. Ti jsou v dnešní době standardně schopni ujmout se celého projektu a vytvořit vám reklamu na míru, včetně několika profesionálních designových návrhů. Vymyslete si, co byste rádi a nadiktujte jim své požadavky, případně dejte prostor jejich kreativcům. Některé firmy jsou na trhu řadu let a skutečně se orientují. Věříme, že pro vás mohou být příjemným překvapením.

Nezávazná cenová nabídka? To není problém.

Narazíte-li na skutečné profesionály, vyslechnou si pečlivě vaše požadavky a stráví nad nabídkou nějaký čas, aby vám poskytli bezplatnou cenovou nabídku. Díky tomu už hravě poznáte, že jste narazili na seriózní firmu. Například firma RAVAFOL zajišťuje, že výroba světelné reklamy probíhá přesně podle klientových představ, a navíc může být pojištěna až do výše 8,5 milionu korun. Nezbývá tedy než popřát vám, aby zadaná reklama maximálně odpovídala vašim představám.

Podobné články