Prodej a pronájem nákladní techniky pomáhá rozjet podnikání v autodopravě

Podnikání s sebou přináší řadu starostí. Například autodoprava. Základem je mít kvalitní vozový park, který nezklame ani za náročných situací. K jeho pořízení je však třeba investic, kterých se vždy nedostává v potřebném množství. V takovém případě je možné uvažovat o koupi ojetého nákladního vozu, s nímž je možné ještě najet tisíce kilometrů bez nehody.

Prodej nákladních automobilů v bazaru

Jednou z možností, jak se k nákladnímu vozu dostat, je osobně navštívit některý z autobazarů, které se na prodej těchto vozidel specializují. Ještě jednodušší je prohlédnout si webové stránky autobazaru a v klidu v kanceláři si projít jednotlivé nabídky vozů bez stresu a shonu. Většina inzerátů obsahuje informace o stáří vozu, počtu najetých kilometrů včetně aktuální fotografie, aby si případný zájemce mohl udělat o něm svoji představu. 

Na základě toho je pak možné daný autobazar navštívit osobně a automobil si prohlédnout na místě. Prodej nákladních automobilů se podstatně zjednoduší, když si případný zájemce může veškeré informace o vozidle zjistit dopředu a do autobazaru již přijít najisto.

Financování pořízení nákladního vozu pomocí úvěru

Největší zájem je o ověřené značky nákladních automobilů, jakými jsou DAF, IVECO, Man, Mercedes, LIAZ, Renault. Většinou se jedná o spolehlivé ojeté vozy, které ještě dobře svému kupci poslouží. Prodej užitkových vozů počítá s možností financování prostřednictvím úvěru. U něho je hlavní výhodou hlavně to, že vůz do ceny 600 000 Kč je možné pořídit bez nutnosti dokládat svůj příjem. Díky tomu lze vozidlo koupit i v situaci, kdy  s podnikáním teprve začíná a potřebnou finanční historii za sebou firma nebo OSVČ ještě nemá. Jedinou podmínkou je délka podnikání trvající minimálně jeden měsíc. Zájemce o úvěr na pořízení nákladního vozu jistě zaujme i výhodná úroková sazba.

Podobné články