Svatba na Moravě – dokonalé místo pro začátek společné cesty

Vánoce se blíží mílovými kroky a řada partnerek je v očekávání, že pod stromečkem najdou zásnubní prstýnek a ony začnou plánovat největší den svého života – svatbu. Ať jste své „ano“ vyřkla a jste s přípravami dále než slečny, které se teprve na tento okamžik připravují, je dobré se zajímat o úchvatná místa, kde započne vaše cesta. Skvělým místem s vynikající dostupností, pohostinností a velkým výběrem chutných vín je Jižní Morava. Právě tady se konají vyhlášené veselky a nasává ta správná přátelská atmosféra.

Zázemí Vinařského dvora

Nejen svatba, ale také firemní akce a domluvené řízené degustace v oblasti Vinařského dvora na faře jsou skvělou možností, jak spojit výjimečnost okamžiku s jedinečností tohoto místa. Představte si rozlehlé moravské vinice s vonícími trsy bobulí, historické zdi barokní fary a přátelské zázemí rodinného vinařství Holánek. Přesně taková bude svatba Jižní Morava! Originální, voňavá svatba na Jižní Moravě slibuje dokonalý zážitek pro všechny svatebčany, díky okolní přírodě také nevšední zážitky při focení novomanželů i originální večerní program. Léta zkušeností udělají z vinařství Holánek skvělého organizátora vaší svatby. Zdejší jsou připraveni splnit vám vaše sny, ať už toužíte po církevním obřadu v malém a velmi útulném kostele, kde se dá zařídit i necírkevní obřad, anebo snad chcete společně vykročit na manželskou pouť pod širým nebem mezi vzrostlými stromy. Vše je možné, protože svatební romantika pod Pálavou nezná žádné překážky. Současně lze poptat ubytování a stejně tak si prohlédnout vinný sklep anebo se zaposlouchat do tradiční hudby.

Pro firemní účely a teambuildingy

Jižní Morava je oblastí vyhledávanou také společnostmi, které chtějí odlehčit od práce, eventuálně stmelovat kolektiv pracovníků. Chcete-li spojit příjemné s užitečným, vydejte se sem denně, ochutnejte zdejší vína, domácí občerstvení, nasedněte na kolo a prohlédněte si areál s dlouholetou historií.

Podobné články