Čas oslav a setkání je tady!

S podzimem jsme sice dali definitivní sbohem letním zahrádkám, i přesto se najde řada restauračních zařízení s útulně vybavenými prostorami pro setkání s celou rodinou, přáteli i slavnostní okamžiky. Pokud hledáte pohostinné místo v Brně, objednejte si služby penzionu Kovárna, který je spojen s útulným vinným sklepem a rovněž nabízí ubytování. Prostory jsou vhodné pro svatby i firemní akce. Ať už se pustíte do příprav konference, semináře, obchodního jednání či teambuildingu, překvapí vás netradiční interiér s přístupností denního světla i možností zatemnění oken a stejně tak příjemným posezením ve vinárně.

Firemní akce s kompletním zázemím

Vinný sklep Brno a jeho návštěvu lze spojit s firemními aktivitami. Do prostorné jídelny se vměstná téměř sto lidí, přičemž k dispozici je wi-fi připojení, leaserové ukazovátko, flipchart a v případě potřeby lze účastníkům zajistit též coffee break, raut, teplý catering či živé květiny a jiné dekorace. Na stránkách http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/ najdete ukázky zdobených svatebních tabulí i připravených specialit. Svatba Brno může být doprovázena tradiční moravskou hudbou a pochutinami, stejně jako komfortním ubytováním svatebních hostů i novomanželů. Dvoulůžkové pokoje jsou provedeny v originálním designu. Přespat smíte třeba v pokoji s exotickým nádechem, retro pokoji či královské místnosti, jež je laděna do romantického zámeckého stylu a slibuje nerušený odpočinek. Součástí ubytování jsou samozřejmě též snídaně a místní poplatky. Tento oblíbený a vyhledávaný penzion stojí na šestileté tradici s kapacitou celkem 4 dvoulůžkových unikátních pokojích s vlastním sociálním zařízením a LCD televizí.

Penzion s tradicí

Vynikající poloha penzionu Kovárna vám umožňuje dostat se velmi rychle do centra města, zároveň být během pěti minut cestou autem na brněnském výstavišti, a pokud potřebujete na letiště, bude vám stačit 15 minut času pro komfortní jízdu autem. Zároveň je u penzionu zastávka MHD a kromě ubytování sem určitě rádi zavítáte na vynikající vína či oslavu.

Podobné články