Zdravější kouření má zelenou

E-cigarety zaznamenaly obrovský, stále nekončící boom. Každý z nás chce být zdravý, zároveň se však nechceme přijít o potěšení z našich neřestí, kterými cigareta rozhodně je. Elektronická cigareta je skvělým kompromisem, jak se nepřipravit o požitek z kouření, zároveň nevdechovat škodlivé látky a jako bonus u kouření stylově vypadat!

Jak funguje e-cigareta?

E-cigareta je oproti klasické variantě popředu v ohřevu e-kapaliny, popřípadě bylin a konopí. Díky tomu se do těla dostává pouze pára společně s nikotinem a vybranou příměsí. Nevdechujete žádné škodlivé látky, čímž výrazně odlehčíte svému tělu a možná časem omezíte, popřípadě zcela odbouráte kouření! Nezní to skvěle? Velmi žádaný je konopný vaporizér, který slibuje maximální vychutnání konopí či jiné sušené byliny, e-kapaliny, popřípadě aromatického oleje či plastické směsi. Vaporizéry můžete jednoduše nakupovat online, stejně jako další příslušenství a vybavení včetně kapalin s příchutěmi. Vaporizér byliny má elektronicky regulované topné tělísko, jímž je zahřívána odpařovací komora. Díky tomu dochází k teplotě těsně pod bodem spalování. Z materiálu se tak uvolní pouze účinné látky, naopak nedojde k produkci kouře a nechtěných karcinogenních látek. Zdravější kouření tak máte na dosah, navíc je vaporizér kapesních rozměrů, vejde se do každé tašky či kabelky a kromě funkčnosti výrobci nezaostávají ani v designu!

Levná varianta i luxusní sada pro náročné kuřáky

Pokud s vaporizérem teprve začínáte, pak vyzkoušejte cenově dostupnou variantu v moderním provedení. Nároční fajnšmekři ocení celé sady s praktickým příslušenstvím. Vždy záleží pouze na vás, kolik chcete do svého koníčka investovat peněz. Přední značky můžete pohodlně nakupovat online a zbavit se tak nejen nepříjemného cigaretového odéru, ale též závislosti na zdraví škodlivých cigaretách.

Podobné články