Bez čeho se neobejde moderní domov?

Dnešní uspěchaná doba s sebou nese též mnoho zajímavých a atraktivních vychytávek, které šetří uživatelům čas, peníze a v neposlední řadě se starají o jejich bezpečnost. Také zvažujete nákup bezpečnostní techniky, popřípadě chcete vylepšit stávající satelitní příjem? Stačí si vybrat z široké nabídky a těšit se na pohodlné sledování oblíbených zahraničních kanálů anebo mít kompletní přehled o dění u vás doma, i když jste právě tisíce kilometrů daleko.

Propracovaný kamerový systém

Nejen objekty, haly či obchodní centra disponují vybavením pro ochranu proti krádežím či sledování. Společnost Kenex dnes nabízí snadno ovladatelné bezpečnostní kamerykamerové sety, díky nimž dokážete zajistit více míst a mít tak zmapované všechny potřebné úhly. Kamery najdou uplatnění uvnitř i venku a zaručeně se postarají o bezpečnost lépe než váš čtyřnohý kamarád.

Váš interiér oživí rovněž videotelefon, při jehož manipulaci budete přesně vědět, kdo se k vám dobývá a zvoní. Telefonem dokážete otevřít branku či bránu a zároveň vést velmi přesný a nerušený hovor. Modely videotelefonů se liší vlastnostmi a funkcemi, vždy ale slibují nadčasový design s nabídkou melodií či pamětí.

Sledujte televizi ve špičkové kvalitě

Funkce televize se po letech výrazně změnila. Zatímco dříve platila za sváteční program, dnes si bez ní drtivá většina z nás nedokáže představit život. Denně sledujeme zprávy, oblíbené seriály i napínavé filmy. Proto si užívejte ve vysoké kvalitě rozlišení a bez zbytečného sekání. Chcete-li investovat do kvality přijímání signálu, pořiďte si například set top box, jenž pro větší rozsah doplňuje DVB-T anténa. Milovníci zahraničních kanálů ocení satelitní přijímače, pro něž je nutné dokoupit satelitní karty. Teď už vám nebude stát nic v cestě a budete si užívat dokonalý obraz a široké spektrum programů bez omezení.

Podobné články