Česká Škoda – osobní auta pro život

Výběr vozidla je mnohdy předmětem dlouhých diskusí, byť u žen jde hlavně o barvu a pohodlí, zatímco pánové řeší především obsah motoru a další technické specifikace. A protože se osobní čtyřkolák nekupuje každý den, měla by volba padnout správně. Horkým favoritem nejen českých domácností je zaručeně česká Škoda nabízející modely aut do města s ekologickým i ekonomickým provozem či velká rodinná auta slibující komfortní cestování bez kompromisů.

Škoda Citigo versus Fabia Combi

Auto Podbaba (provozující i autoservis Praha 6) přesně ví, že velká poptávka se orientuje spíše na malá, praktická a finančně výhodná vozidla do města. Díky moderním technologiím si užijete skvělou hudbu, spojení s vaším chytrým telefonem a nejen ve městě využijete bezpečný provoz. O ten se postará Škoda Citigo navržená do města, ovšem obavy nemusíte mít ani z delších vyjížděk. Zadní sedadla jsou totiž navržena tak, aby poskytla dostatek prostoru malým i velkým pasažérům.

Konkurenčním modelem se může stát třeba nestárnoucí klasika v podobě Škoda Fabia Combi, která spojuje eleganci, navýšený úložný objem a perfektní jízdní vlastnosti. Od světové jedničky z české dílny nelze opomenout model Škoda Octavia, jenž je navržen pro náročné zákazníky. Pod palubovkou najdete nejnovější technologie hlídající bezpečnou vzdálenost, parkování i mrtvý úhel. Nechcete-li investovat do zcela nového vozu, prohlédněte si ojeté vozy Škoda v bezvadném technickém stavu i kompletní výbavě!

Pro fanoušky detailu

Jestliže vám učarovala vozidla německé kvality, nabízí se například rodinný vůz Volkswagen Sharan vhodný pro početnou rodinu i větší skupinku toužící objevovat krásy světa. Kromě prostoru vás zláká úsporný chod a nadčasový vzhled s důrazem na detail, který je pro německého výrobce typický. Prověřené vozy v novém kabátku, jako je Volkswagen Golf či VW Tiguan, prošly estetickými změnami i vylepšením technických parametrů. Vozidla jsou nabitá chytrou technikou hlídající každý váš kilometr a zpříjemňující cestu po městě i na větších vzdálenostech.

Podobné články