Blackout v Praze aneb Kde sehnat v Praze elektrikáře?

Práce elektrikáře je sofistikovaná činnost, na kterou si hned tak nějaký amatér netroufne. A díky za to! Toto řemeslo vyžaduje skutečné profíky se zkušenostmi, kteří neustále sledují vývoj a novinky ve svém oboru. Amatérské opravy elektřiny končí nejen škodami na majetku, ale i fatálními nehodami.

Jedno z nejdůležitějších telefonních čísel, které nám nesmí chybět v našem mobilním telefonu, je elektro pohotovost. Nemusíte zvonit po sousedech a ptát se, zdali by se vám někdo nepodíval na elektřinu. Potřebujete profesionála s měřáky, který má vše k tomu, aby závadu nejen rozpoznal, ale i co nejdříve odstranil. Na odstraňování havárií a poruch na elektroinstalaci se specializuje pražská společnost Elektro Elefant.

TIP: Bydlíte na Letné či v Holešovicích? Objednejte si službu – elektrikář Praha 7 (https://elektro-elefant.cz/praha-07/).

Kdy volat elektro pohotovost?

Kontakt na pražské elektrikáře se hodí, kdykoliv potřebujete odstranit poruchu na elektroinstalaci. Firma identifikuje závady a v co nejkratším termínu je odstraňuje. Funguje v režimu 24/7, tedy přijede kterýkoliv den v týdnu, včetně svátku a víkendů, navíc kdykoliv během dne i noci. Firma garantuje příjezd do 60 minut přes den a do 90 minut od 18:00 do 8:00 hodin.

TIP: Bydlíte v Karlíně, v Libni, v Kobylisích či v Bohnicích? Objednejte si službu – elektrikář Praha 8 (https://elektro-elefant.cz/praha-08/).

Další služby Elektro Elefant

Společnost Elektro Elefant řeší i běžné elektrikářské práce. Vyřeší výměnu elektroměru i jističů. Pomůže zapojit domácí elektrospotřebiče. Postará se o revizi elektrorozvodů, ale i hromosvodů, instaluje též domovní zvonky a videotelefony. Firma vám rovněž zpracuje posouzení škody pro pojišťovnu.

Nechte si nainstalovat moderní zvonek

Firma Elektro Elefant je rovněž specialistou na instalaci a opravy domovních zvonků. Ty moderní jsou dnes již sofistikovanými zařízeními s vestavěnými kamerami, často též s čtečkou čipů a karet, či s biometrickou čtečkou prstů. U Elektro Elefant lze poptávat jednoduché i náročné instalace, včetně instalace zvonkových panelů na bytové domy, domácích telefonů a videotelefonů.

Podobné články