I v zimě můžete nosit sukně

Dostali jste na Vánoce nový kožený pásek nebo koženou tašku a nejraději byste módní doplňky zkombinovali s oblíbenou sukní dřímající ve skříni? Jenže venku stále kraluje zima čili si říkáte, že vám v sukni bude příliš chladno? Nemusíte se obávat tohoto pocitu. Pokud se totiž naučíte vhodně kombinovat a spojovat několik kousků z vašeho šatníku i se sukní, můžete oblíbený módní trend vytasit dříve než na jaro.

Trik jménem vrstvení

Možná jste už při procházkou ulicí zaregistrovali, že se k sukním uchyluje stále více žen. A možná jste si říkali, jak je to možné, že nosí sukně v zimě, ale není jim, na první pohled, chladno? Odpovědí na vaši otázku je vrstvení – trik módních stylistů, díky kterému můžete nosit i letní kousky v zimě. 

V praxi to vypadá tak, že se vrstvíte jako cibule. Máte spodní vrstvu, na to další vrstvu, na to další. Pod tričko si obléknete nátělník, na tričko poté košili a na košili ještě svetr. Čtyři vrstvy, které vás jednoznačně zahřejí a které vám pocit chladu naprosto udolají. A v případě, že by vám bylo poněkud teplo, můžete si jednu z vrstev sundat. V tom tkví celá krása tohoto stylistického triku, který si stačí velmi snadno osvojit.

Ostatně přesně takto můžete docílit toho, že budete nosit sukně i v zimě. Pod sukni si totiž můžete obléknout nejen teplejší punčocháče, ale také vysoké kozačky. Tím vzniknou další dvě vrstvy a zima a vás nebude moct.

Jaké kousky se hodí kombinovat?

Společně se sukní se hodí kombinovat několik dalších kousků, a to hlavně v zimě. Konkrétně máme na mysli kardigan, který hezky spojíte právě s koženým páskem, díky němuž se vám opticky zúží vaše postava, respektive vynikne pas a tím pádem vznikne stylisticky dokonalá figura přesýpacích hodin.

Kromě toho bude se sukní dokonale fungovat také huňatý kabát, ve kterém vám zima nebude v žádném případě. Nemusíte mít nutně pravou kožešinu na sobě, i umělá v českých zimách dobře a dostatečně zahřeje.

A nakonec se nebojte kombinování i s módními doplňky. Pokud budou doplňky (nebo vrchní vrstva) z přírodního hřejivého materiálu, jako jsou alpaka nebo mohér, teplo unikat nikudy nebude, i když budete mít na sobě sukni.

Podobné články