Kde si objednat parádní hasičské dresy a sportovní týmové oblečení?

Pokud vám na sport stačí klasické tričko, kraťasy či legíny, můžete navštívit kterýkoliv sportovní obchod. Co už tam ovšem nepořídíte, je týmové oblečení, respektive dresy. Přitom právě dresy jsou potřeba snad pro všechny týmové sporty. Občas je shání také party přátel, které se vydávají společně na kolo, turistiku apod. Kde je koupit?

Zajímalo by vás, kde pořizují sportovní dresy profesionálové? Budete se možná divit, ale u stejných firem si je můžete koupit i vy. Jednou z nich je firma Jadberg, která dodává basketbalové, fotbalové, florbalové, volejbalové, hokejové, cyklistické či hasičské dresy a mnoho dalšího sportovního vybavení.

Každý dres je vytvořen na míru danému sportu

Firma Jadberg si zakládá na tom, že nevyrábí žádné univerzální sportovní dresy. Každý dres přizpůsobuje na míru přímo danému sportu. Například hasičské dresy jsou z rychleschnoucího materiálu a s UV stabilizací, což se hodí, protože při požárním sportu se pohybujete venku a dost často máte dres mokrý. Florbalové kalhoty jsou zase vyrobené z extra odolného materiálu, aby se jen tak neroztrhly a neodřely, a disponují anatomickým tvarováním. Design a provedení dresů jsou konzultovány přímo se sportovci, takže pak opravdu odpovídají tomu, co při daném sportu potřebujete.

Dresy se dají objednat už od jednoho kusu

Dresy ve velkém množství nabízí kdejaká firma, ale kde vám vytvoří dres na míru už od jednoho kusu? U společnosti Jadberg! Za nižší náklad než 5 ks si sice připlatíte, ale je možný. Kromě toho firma uchovává historii objednávek po 3 roky dozadu, takže pokud příští rok přijdou do vašeho týmu noví členové, nebude problém jim doobjednat stejný dres. Také výběr velikostí je rozmanitý, v dospělých se pohybují od S až po XXXL, k dispozici jsou také dětské velikosti. Barevné kombinace a úpravy designu na vyžádání nejsou nijak omezené, profesionálové s vámi rádi doladí podobu dresu tak, aby plně odpovídal vašim představám.

Podobné články