Za pár korun získejte nové zákazníky a udržte si stávající

V současném byznysu více než kdy jindy platí okřídlené rčení – sejde z očí, sejde z mysli. Málokdo si již dnes pamatuje, kde před rokem koupil nějaký produkt. Pro vaši firmu je to ovšem nevýhoda. Pokaždé když váš dřívější zákazník potřebuje koupit něco z vašeho sortimentu, musíte o jeho získání znovu bojovat, a to není právě levné. Přitom existuje velice účinné řešení doslova za pár korun, které bude zákazníkovi vaši firmu neustále připomínat, takže až nadejde čas opětovného nákupu, nebude už hledat jinde a půjde rovnou k vám. Tímto řešením jsou reklamní dárky – levné předměty denní potřeby, opatřené vaším logem či reklamním sloganem.

Jak vybrat správný reklamní předmět?

Mnoho firem dělá při výběru reklamních předmětů zásadní chybu. Svým zákazníkům nabízejí předměty co nejlevnější, které však pro ně nemají valného využití a většinou putují ihned do odpadkového koše. Aby však reklamní předmět plnil svůj účel, to znamená, propagoval vaši firmu, je nezbytné, aby jej lidé používali. Musí tedy mít užitnou hodnotu. Může jít například o trička, USB flash disky, powerbanky či žetony do nákupních vozíků, zkrátka něco, co budou lidé často a rádi používat.

Kde sehnat kvalitní a levné reklamní předměty s potiskem?

Pokud chcete svou firmu dostat do povědomí zákazníků, zcela jistě neuděláte chybu, pokud oslovíte firmu bluearrow.cz, která nabízí potisknutí reklamních předmětů vaším logem či názvem firmy. Můžete si zde vybrat z obrovského množství předmětů nejrůznějších velikostí, materiálů a tvarů. Ozdobí vám zde prakticky jakýkoli předmět jakoukoli technologií od tisku, přes gravírování, broušení, vypalování a rytí pomocí laseru, až po vyšívání. Stačí si jen vybrat, objednat a nechat umístit na zvolené reklamní předměty potisk podle vašeho přání.

Podobné články