Last minute dovolená a zájezdy

Toužíte navštívit egyptské pyramidy, Koloseum v Římě, řecké ostrovy nebo nejkrásnější pláže v Dominikánské republice? Možná se váš sen splní již brzy, protože nabídky last minute dovolených se objevují stále nové a vy máte naději, že již nemusíte dál šetřit, protože jejich cena je víc než příznivá.

Last minute do Španělska

Španělsko stále vede žebříčky popularity a každoročně sem jezdí mnoho turistů z celého světa. Ve Španělsku můžete očekávat hlavně příjemné lidi, dobré podmínky ke koupání v moři, zajímavé nákupní možnosti nebo poznávání mnohých historických památek. Last minute Španělsko nabízí ubytování v žádaných lokalitách Costa Brava, Costa del Maresme, Costa del Sol, ale i na ostrovech Ibiza a Mallorca. Jakmile se ocitnete na španělské pevnině, pusťte se do ochutnávání typické paelly s mořskými plody, procházet se tradičními trhy nebo se bavit při rytmech flamenca. Je možné si užívat výlety do přírodních rezervací, rybářských přístavů, do klášterů, kostelů i středověkých hradů. Děti se zaradují z mnohých vodních parků, kde nebudou mít nouzi o zábavu na tobogánech, skluzavkách a jiných atrakcích.

Přehledné nabídky last minute dovolených

Last minute zájezdů se objevuje skutečně spousta, proto je mnohdy těžké se v nich dostatečně dobře zorientovat. Pokud se podíváte na srovnávač zájezdů NewTravel.cz, ihned si všimnete přehlednosti a jednoduchosti výběru z nabídek různých cestovních kanceláří. Na první pohled vidíte, jaké země jsou v nabídce a také jaká konkrétní místa v daných zemích lze navštívit. K vyhledání dalších destinací slouží vyhledávač země, lokality nebo hotelu. K výhodám patří uzavření smlouvy přímo s cestovní kanceláří. Last minute zájezdy se týkají také lyžování a exotických zemí. Vytoužená last minute dovolená je řešením, jak poznávat svět levněji!

Podobné články