Revoluce v krytech na mobil

Mobilní telefon je neodmyslitelnou součástí našich životů. Je našim přítelem na cestách i doma. V dnešní době si jen málokdo dokáže představit život bez mobilního telefonu. Máme tendenci přes své mobilní telefony sdělovat veškeré své pocity. Naše pocity a naše zájmy nyní můžeme sdílet i na krytu svého mobilního přítele. V nápadech se meze nekladou. Oblíbený zpěvák, motto či vysněný vůz, to vše lze mít jednoduše na svém mobilu. Jak? Pomocí vlastních krytů na mobil, které si každý sám hravě vyrobí.

Proč kryt na mobil?

Kryty na mobil zastupují hned několik funkcí. Tou první je ochrana mobilu a tou druhou vizuální stránka. Kryt na mobil chrání telefon před poškrábáním, rozbitím a dalšími vnějšími vlivy. Vlastní kryt na mobil bude dobře vypadat a zároveň také dobře chránit. V nabídce naleznete širokou škálu krytů na různé druhy mobilních telefonů. Můžete si vybrat například kryt na Iphone nebo kryt na Samsung. Velmi oblíbenou kategorií jsou také kryty na tablety nebo již zmiňované kryty na Iphone.

Vlastní kryt na mobil

Vlastní kryt na mobil si pohodlně pomocí šablon vytvoří každý. Mobil může zdobit například text v podobě oblíbeného motta, barevného pozadí či obrázku. Dejte pomocí těchto krytů prostor svému opravdovému já. Máte oblíbeného zpěváka či skupinu? Řekněte to ostatním svým krytem. Pokud máte oblibu v krásných ženách či autech, nebojte se to dát najevo svému okolí. Existuje velké množství možností, jak svůj mobil vylepšit a udělat dojem. Záleží pouze na vaší fantazii.

Kryt s vlastní fotkou

Chcete se na svém mobilu denně setkávat se svým psím mazlíčkem či kočkou? Máte možnost. Vytvořte si kryt na mobil s vlastní fotkou. Pokud máte manžela nebo přítele, udělejte mu radost a k výročí darujte své druhé polovičce kryt na mobil s vaší společnou fotografií. Narodilo se vám miminko? Fotku na mobilu s vaší novou láskou jednoduše noste všude s sebou.

Podobné články