Porovnejte cenu plynu a zvolte si výhodnějšího dodavatele

Většina z nás používá plyn k vytápění našich domovů, k ohřevu vody a také k vaření. Účet za plyn tak bývá, spolu s platbou za elektřinu, nejvyšším nákladem. Je proto důležité, abychom získali co nejlepší nabídku.

Pro srovnání cen plynu je nejlepší, pokud máte svou poslední fakturu za plyn v ruce, takže ihned uvidíte, kolik můžete ušetřit. Pokud však neznáte svou spotřebu přesně, můžete využít nástroje, který vám pomůže vypočítat spotřebu plynu na základě velikosti vašeho domu, počtu členů rodiny a aktuálního dodavatele. Využít můžete například online kalkulačku společnosti Enra, která nabízí levný plyn za mnohem příznivější ceny než konkurence. Potencionální přechod k této společnosti by pro vás neznamenal žádné složité vyřizování. Enra se postará o vše potřebné u vašeho současného dodavatele plynu. V její kompetenci je provedení nezbytných administrativních kroků v této záležitosti.

Na rozdíl od jiných společností vám Enra ve smlouvě přesně stanoví, kolik budete platit. Proto se nemusíte bát pozdějších skrytých poplatků. Platba se odvíjí od zvoleného tarifu. Vybírat můžete ze šesti možností. Tarify Enry můžeme rozdělit na ty, které jsou na dobu určitou (tarify fix36, efix36, fix24 a efix24) a ty, které jsou na dobu neurčitou (tarify plyn a eplyn). V elektronických formách tarifů můžete zřídit tarif online z pohodlí domova, taktéž fakturace u těchto tarifů probíhá elektronicky.

V rámci tarifů fix 36 nebo fix24 (také v jejich elektronických podobách) máte přesně stanovenou cenu za plyn, a to po dobu 36 (tarif fix 36) nebo 24 měsíců (tarif24).

Stálí klienti společnosti Enra navíc dosáhnou na další benefity v podobě věrnostního programu. V rámci něj získávají stále vyšší slevu v závislosti na tom, kolik let již u Enry jsou. Pokud navíc Enru doporučí svému známému, mají nárok na odměnu 500 Kč za uzavření smlouvy s novým zákazníkem. A protože je plyn od Enry nejlevnější, doporučovat jej budete jistě i vy.

Podobné články