Kvalitní náramky pro každou příležitost

Pořádáte firemní večírek? Potřebujete rozdělit VIP hosty? Chystáte festival a chcete ho mít do puntíku sladěný i s označením pro všechny návštěvníky? Pak se nejen v těchto případech neobejdete bez kvalitních náramků. A máme pro vás dobrou zprávu: můžete si je nechat potisknout, svítit v noci i investovat do kvalitního silikonového náramku a obdarovat tak všechny hosty vkusnou maličkostí na památku celé vydařené události.

Vybírejte online bez kompromisů

Textilní náramky i ty silikonové nakoupíte z pohodlí domova díky přehlednému internetovému obchodu, kde si vyberete všechny náležitosti náramků. Jednotlivé typy náramků se liší podle využitelnosti, takže nemusíte dělat kompromisy a budete mít jistotu, že to, co vyberete, bude doopravdy fungovat. Velké oblibě se těší vinyl, ten je nejvíce používaný v lázeňských centrech a aquaparcích. Materiál je trvanlivý a odolný vůči vodě a zároveň skvěle drží potisk. Textilní náramky jsou vhodné především pro festivaly, večírky a všude tam, kde očekáváte životnost a funkčnost náramku i několik dní. Tím ale výběr rozhodně nekončí. V nabídce najdete též passy pro sportovní akce nebo náramky Tynek pro pohostinství a hotely. Tento model náramku bývá opatřen QR kódem či číslováním, a i když jsou vyrobeny z papíru, při odstranění náramku vždy dojde k poškození, tudíž si jej nemohou lidé přeprodávat nebo měnit. Kromě náramků jsou k dispozici i praktické šňůrky na krk, což zase oceníte v době návštěv a prohlídek třeba vaší výrobní společnosti nebo VIP setkání.

V dobrých rukách profesionálů

Skuteční experti na náramky všech typů vám nabídnou špičkové služby, stojí za nimi pozitivní recenze i výborné poradenství. Pomohou vám zvolit nejvhodnější variantu, budou s vámi vaše požadavky řešit individuálně a zajistí expresní výrobu i dodání. Vaši společenskou či kulturní nebo sportovní akci stihnete včas včetně veškerého vybavení pro hosty.

Podobné články