Proč jsou pro vaši obec výhodné notifikace?

Informace mají v dnešní době hodnotu zlata. Obzvláště v případě, kdy máte na starosti informovat své občany o aktuálním dění se v dnešní době hodí zvážit, zda i pro vás budou webové notifikace přínosem. Co vám přinesou? 

Notifikace jako nástroj komunikace

Na webových stránkách své obce nabízíte informace, které jistě oceňuje celá řada vašich obyvatel. Sdílíte zde nejen povinné informace, ale také přínosné aktuality, které mohou vést k příjemnějšímu rozvoji a životu ve vaší obci. Ne vždy ale obyvatelé vaší obce brouzdají vašimi stránkami. Pokud je jejich přístroj připojený na internet, můžete využít mobilní notifikace a zasílat jim aktuální informace i v době, kdy se přímo nevyskytují na vašich stránkách. Proč je to potřebné? 

Větší spektrum lidí

Svou informací pomocí mobilní notifikace zasáhnete mnohem větší skupinu lidí než v případě, kdy informaci vložíte jen na vaše webové stránky. Všichni, kdo potvrdili příjem vašich notifikací, tak budou mít dokonalou představu a přehled o tom, jaké kulturní akce nebo události se ve vaší obci budou dít. Lidé tak nebudou muset své informace a aktuality vyhledávat, vy zase oceníte fakt, že se dané info dostane k mnohem více lidem. Návštěvnost na akcích tak bude mnohem vyšší. 

Krizové situace

Součástí správy města je také informovat včas své občany a sdělit jim aktuální hrozící nebezpečí. V případě zhoršené smogové situace, při povodních nebo požáru tak můžete i zde pomoci lidem, aby měli dostatek informací, které potřebují pro svou bezpečnost. I vy tak můžete pomoci svým občanům, aby zůstali v bezpečí. 

Notifikace představují užitečný komunikační nástroj, se kterým se daná informace dostane do mobilního přístroje vašich občanů i v případě, že zrovna nejsou na vašich stránkách. Vaši občané tak budou mít dokonalý přehled o dění ve vaší obci. Jaké informace budete přinášet svým občanům vy?

Podobné články