Schodišťové zábradlí pro interiér i exteriér

Chcete, aby vaše bydlení bylo stylové, bezpečné a samozřejmě originální? Pak budete potřebovat kvalitní prvky, s nimiž docílíte moderního stylu a všestranné rozmanitosti. Odborníci na schodišťové zábradlí a schodiště jsou otevřeni novým výzvám a nebojí se ani složitých dekoračních prvků, tvarů či atypickým rozměrů.

Pro novostavbu i chalupu

Svěřte se do rukou zkušených profesionálů, za nimiž stojí řada hotových realizací. Práci s hliníkem mají tito specialisté zvládnutou bravurně, a tomu odpovídá i precizní a kvalitní zpracování do posledního detailu. Využít můžete samozřejmě hned v prvním kroku bezplatné konzultace a cenové kalkulace. Dozvíte se, jaká varianta zábradlí je pro vás nejvhodnější. Zvláště, pokud máte třeba malé děti a chcete vnitřní či venkovní prostor co nejlépe zabezpečit. 

Hliníkové schodišťové zábradlí je vyrobeno z odolného a velmi funkčního materiálu. Hliník je obecně odolný vůči korozi a dá se implementovat uvnitř i venku, kde se projevují vnější vlivy. Další nespornou výhodou je jeho dlouhá životnost a neotřelý design hodící se prakticky k jakémukoliv stylu bydlení. Hliníkové zábradlí vám učaruje jednoduchostí a budete-li vyžadovat něco speciálního, pak se nebojte zeptat na zakázkovou výrobu dle individuálních specifikací.

Plné zábradlí s detaily

Inspirujte se již realizovanými projekty. Velké oblibě se aktuálně těší plná zábradlí s laserem vypálenými prvky. Tato zábradlí jsou novodobým trendem, který dokáže oživit jednoduchý design celé stavby. Vybraný dekorační prvek může hrát prim i v rámci celého exteriéru, kdy sjednotí plot, zábradlí i balkon. Samozřejmě můžete i různé motivy kombinovat.

Vkusné a přitom bezpečné schodišťové zábradlí může v interiéru posloužit rovněž jako efektivní oddělení prostor. Fantazii se meze nekladou a záleží pouze na vás, v jakém stylu chcete bydlet. V každém případě najdete u AST ploty s.r.o. jistého obchodního partnera, jenž vám pomůže docílit vysněného domova.

Podobné články