Proč outsourcing bezpečnosti práce může být efektivní volbou?

Zákoník práce, zákon o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, zákony o inspekci práce… To je jen výčet několika zákonných opatření, které musí zaměstnavatel znát a pod hrozbou pokuty je dodržovat. Převeďte tuto zodpovědnost na druhé! Jak? Podíváme se spolu s vámi, jak za pomoci exteria recenze vybrat spolehlivou firmu, která starosti o BOZP a PO převezme na svá bedra.

Myslete včas na prevenci rizik

Prevence rizik a ochrana proti požárům jsou důležitými tématy, které se týkají každé společnosti bez ohledu na její velikost a typ. Jedním z klíčových opatření, jež mohou firmy přijmout k minimalizaci rizik, je uzavřít smlouvu s firmou, jež má bezpečnost práce v malíčku a převezme za vás kontrolu nad celou agendou. Zvolte profesionály, kteří jen neslibují, ale již při první návštěvě vás upozorní na objevené nedostatky v rámci BOZP. Kvalitní firma se může pochlubit i kladnými recenzemi!

Státní kontrolní úřady již nemusejí být hrozbou

Získáte-li ke kvalitní spolupráci zodpovědnou firmu, která ochrání vaše podnikání před pracovními úrazy a vysokými pokutami, můžete si oddychnout. BOZP a PO předpokládá výhradně profesionální znalost nezměrné spousty zákonů, vládních nařízení a vyhlášek, jež se neustále novelizují a aktualizují. Být dobře informován, znamená věnovat se této profesi více než na 100 procent! 

Legalita a dodržování předpisů

Za proškolování rizik ohrožení zdraví při práci zodpovídají vedoucí pracovníci v rámci svého postu. Ovšem položme si ruku na srdce. Vedoucí zaměstnanci mnohdy neví, kde jim hlava stojí, natož sledovat aktualizované zákony ohledně bezpečnosti práce. Proto je dobrým řešením zvolit outsourcingovou BOZP a PO službu, která ušetří vaší firmě spoustu peněz. Zároveň ochrání před pracovními úrazy a sankcemi, navrhne zlepšení pracovních postupů a zvýší tím produktivitu práce!

Podobné články