Půjčka, která vám perfektně poslouží vždy, když nutně potřebujete

Získáte ji během několika minut, sami si zvolíte, kolik si půjčíte a kdy peníze vrátíte, k vyřízení nepotřebujete téměř nic, a když budete žádat poprvé, nezaplatíte ani korunu navíc. Není to nová pohádka o bezpečné půjčce, je to realita a příležitost i pro ty, před kým v bance zavřeli dveře. 

Online půjčka funguje jako perfektní pomoc. Ale kdy?

Odpověď je v skutku jednoduchá. Online půjčka vám dobře poslouží jen tehdy, když vy sami budete zodpovědní. Znamená to vlastně jediné: vy si musíte spočítat, jestli na půjčku máte. Uděláte to jednoduše. Protože nebankovní půjčka nabízí několik tisíc, má krátkou dobou splatnosti, takže se většinou splácí celá najednou, a to z jedné výplaty. Jestli na splátku budete mít, zjistíte jednoduchým výpočtem: od celkových měsíčních příjmů odečtete měsíční výdaje + cca 15 % navíc a tak získáte „volnou“ sumu, kterou můžete na splátku půjčky obětovat.

Online půjčka

Jak si užít půjčku zdarma?

Rychlá půjčka byla stvořena, aby pomáhala řešit nenadálou finanční tíseň. Pokud si ji zdráháte vzít jen kvůli tomu, že máte strach, jak vše funguje, hoďte to za hlavu. Díky nabídce od Via SMS s.r.o. (společnost nabízí půjčky v ČR od roku 2011), získáte úvěr i zcela zdarma. Akce je připravena pro všechny, kdo si od této společnosti půjčují poprvé. Via SMS s.r.o. pro ně má vždy až 8000 Kč na 30 dní zcela bez poplatku. Proč si půjčit právě zde? Kromě několika let zkušeností má Via SMS s.r.o. hned dva důkazy, že je to férový poskytovatel úvěrů.

Rychlá půjčka

První je členství společnosti v APNÚ. Je to Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, kteří se společně snaží zlepšovat podmínky v nebankovním sektoru a zavazují se i k dodržování vlastního etického kodexu, který odmítá klamavou reklamu a prosazuje přímé a férové jednání s klientem. Via SMS s.r.o. také jako jedna z prvních požádala o vydání licence k poskytování půjček od ČNB. Tuto povinnost musely splnit všechny společnosti, které chtějí poskytovat půjčky k 1. 3. 2017. Nové pravidlo zavedla novela zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní zde).

Podobné články