Termolis pro kvalitní potisk triček nebo dárkových předmětů

Přemýšlíte, v čem podnikat? Vždy to byl váš sen postavit se na vlastní nohy. Ale chce to dobrý nápad, se kterým byste mohli uspět. Zkuste prostřednictvím internetového obchodu prodávat trička nebo dárkové předměty  s originálním potiskem. Máte-li grafické a tvůrčí nadání, pak byste mohli uspět v konkurenci již podobných firem. Chce to jen nebát se a přijít s něčím novým a své služby nastavit tak, aby byly zajímavé pro potenciální zákazníky.

Potisk triček hravě zvládne termolis

Pro potisk plochých předmětů, jakými jsou trička, látkové tašky, puzzle či podložky pod myši, se využívají přístroje, jakým je termolis. Zvládne provést transferový potisk sublimací, a to z předlohy vytištěné v laserové tiskárně nebo z fólií flex a flock. Jeho obsluha je ve své podstatě velmi jednoduchá.

Termolis se silnou a stabilní konstrukcí zajišťuje komfortní pracovní podmínky. Má LCD hodiny a termostat hlídající při ohřevu nastavenou teplotu. Pro ohřev slouží silná topná deska, jež má rovnoměrně rozloženou teplotu. Topná deska je opatřena teflonem, takže k jejímu povrchu se nic nepřilepí. Díky tomu není nutné již používat při připékání transferů žádný zvláštní arch silikonového papíru.

3D potisk

Chcete-li rozšířit nabídku potisknutelných produktů ve svém obchodě, pořiďte si termolis pro 3D potisk. Díky němu zvládnete potisknout hrnky, které mohou být žádaným dárkem pro přátele či jinak blízké osoby.

Jaké jsou výhody sublimačního přenosového tisku

Mezi rozhodující výhody pro použití sublimačního přenosového tisku patří mimo jiné také to, že tisk je neznatelný na omak, je extrémně odolný proti otěru a chemickým látkám. Proto je pak možné potištěné výrobky i prát nebo chemicky čistit. Bohužel sublimace není vhodná pro tkaniny z přírodních vláken, jakými jsou bavlna a len. Ideálním materiálem pro tisk sublimací je 100% polyester, který má mikro-póry zachycující speciální sublimační inkoust.

Podobné články