Splňte si sen – domácí wellness s vlastní vířivkou

Slunné dny se blíží a mnoho z vás už možná přemýšlí, jak si je doma ještě více zpříjemnit. Láká vás relaxace ve vířivce nebo osvěžení v bazénu, ale už vás nebaví chodit na veřejná místa se spoustou lidí? Pokud byste si rádi luxusní relaxaci v bublinkách dopřávali doma či na zahradě bez omezení, rozhodně to není nic nedosažitelného. Jen je potřeba vědět, na koho se obrátit.

Bazén? Vířivka? A co takhle obojí!

Pokud stále ještě nevíte, zda se rozhodnout pro bazén nebo vířivku, položte si jednu zásadní otázku: Na co toto primárně letní osvěžení chci nejvíce využívat? Pokud se spíše potřebujete zchladit a udělat pár temp ve vodě, volte bazén. Jestli toužíte po relaxaci a blahodárné masáži, je pro vás ideální vířivka. Chcete obojí? Tak potom si vyberte některý z vyhřívaných bazénů s vířivkou. 

Vířivky si nejprve vyzkoušejte

Zatímco parametry plaveckých bazénů zjistíte z každého pořádného popisu na internetu, vířivky je vždycky lepší vyzkoušet. Navštivte některý ze 3 showroomů společnosti Spa House v České republice a otestujte si na vlastní kůži vystavené vířivky. Dokonce existuje i možnost vyzkoušet si ji v ostrém provozu i s vodou. Jedině tak si můžete domů pořídit takový kousek, který vám bude nejvíc vyhovovat – velikostně, umístěním masážních míst a podobně.

Ve všech pobočkách Spa House vám velmi dobře poradí s výběrem. Záleží na tom, zda ji chcete mít umístěnou venku nebo v interiéru, kolik osob ji bude využívat, co konkrétně od ní očekáváte. Na vás potom už bude v podstatě jen výběr barvy. Můžete volit ze široké škály. V současné době je nejoblíbenější bílá, krémová, šedá a stříbrná.

Pokud hledáte malé či větší vířivky Praha, ale i plavecké bazény, obraťte se na profesionály ve svém oboru, společnost Spa House. Pobočky mají v Praze, Brně a Hradci. Navštivte stránku Spahouse.cz a dozvíte se více podrobných informací.

Podobné články