Užitkové vozy – věrní partneři pro váš byzny

V dnešní době se téměř nenajde rodina, která by neměla osobní vůz. Jeho služby využívají po celý rok, často se na něj spoléhají v létě při cestě do oblíbené destinace a největší radost udělá v momentě, kdy projde technickou kontrolou a může sloužit dalších pár let. Investice do vozu mnohé odrazuje, proto sází na starší, prověřené kousky z ověřených bazarů. Jenže se najdou také momenty, kdy osobní vůz potřebujete vyměnit za pořádně prostornou dodávku a zároveň nechcete snižovat komfort, na nějž jste zvyklí. Zkuste si prohlédnout zánovní furgony, vany, minibusy, pickupy či přívěsy a určitě najdete vše, co hledáte.

Dodávky a užitkové vozy slaví obrovský úspěch u všech věkových kategorií. Jsou totiž skvělým parťákem pro rozjezd podnikání, neobejdou se bez nich drobní živnostníci, řemeslníci a spediční společnosti. Díky širokému výběru modelových řad si najde svůj ideální vůz prakticky kdokoliv. Spousta vášnivých cestovatelů využívá dodávky k pohodlnému cestování bez limitů.

Více než 10 druhů dodávek

Vsadíte-li na osvědčeného prodejce, jenž prodává užitkové i osobní vozy, zaměřuje se rovněž na výkup vozů a jejich pronájem, můžete vybírat z desítek různých užitkových aut. Furgony a vany stejně jako pickupy najdou uplatnění v osobním i profesním životě, protože nabízí dostatek prostoru pro převážení a svoz nákladu. Velmi populární jsou minibusy ideální pro svoz více osob či vlastní podnikání. Mezi značkami nechybí například žádaná Iveco Daily s širokým záběrem využití. Dodávky mohou mít třeba skříň mrazák anebo tažné zařízení. Díky přehledné online nabídce lze sledovat aktuální nabídku vozů a vybrat si ideální modelovou řadu.

Praktický filtr pro náročné klienty

Vozidla lze pořídit v akci i na splátky, což zaručeně ocení každý zákazník. Díky přehlednému uspořádání získáte kompletní informace o technickém stavu jednotlivých aut stejně jako výbavě a interiéru. Záleží pak na vás, zda dáte přednost staršímu modelu auta nebo budete chtít novější kousek s parkovací kamerou, hydraulickou rukou, popřípadě investujete malé peníze do nepojízdného auta a sami se postaráte o jeho znovu obnovení na cesty.

Podobné články