Postelové hrátky podle erotického scénáře

Ve vztahu každého páru nastane období, kdy oba pociťují monotónnost vztahu, což se přirozeně nejvíce dotýká ložnice. Za jejími zdmi se už neodehrává romantická předehra a nahodilé rychlovky pomalu nahrazují ničím nepřekvapivé rutinní soulože. Pokud se ale s tímto stavem nechcete smířit, stačí postelovou erotiku patřičně okořenit – třeba právě scénářem, kde svá těla propůjčíte hereckému výkonu a představíte se třeba v roli zlé policistky, neposlušného žáka nebo opraváře, který kromě pračky drzé paničce nabídne i jiné služby.

Fantazii se meze nekladou

Chcete-li být opravdu úspěšní a v sexu si užít zcela nový náboj energie, investujte čas i finance a vyberte si moderní hračky pro dospělé. Dámy by neměly zapomínat na smyslné erotické prádlo, které rozhýbe mužskou představivost na maximum. Před samotným zahájením vašeho příběhu si dopřejte španělské mouchy, slavná afrodisiaka, popřípadě se obraťte na přátelský personál, který pracuje pro sexshop a doporučí vám nejvhodnější stimulační a uvolňující doplňky. Velké oblibě se těší vakuové pumpy, dilda či vibrační vajíčka, s nimiž dosáhnou ženy slastné rozkoše.  

Předveďte v posteli něco nového

Klasiku, jež nesmí chybět v žádné ložnici a často se postará o pořádný rozruch, představují robertkyVibrátor si dnes již pořizují sebevědomé ženy pro chvíle samoty a vždy dokonalého uspokojení. Pomůcky pro uspokojení seženete v mnoha provedeních, s řadou zajímavých funkcí a kromě modelů na baterky jsou dnes již v nabídce také luxusní kousky ze zdravotně nezávadného silikonu pro maximálně příjemný pocit s adaptérem pro pohodlnou obsluhu. Voděodolné modelové řady pak najdou uplatnění třeba během společné koupele. Vibrátor bude také vkusným dárkem pro budoucí nevěstu nebo jako recese kamarádce k narozeninám. Odvážnější postelové hrátky zažijete díky dalším skvělým hračkám, mezi něž patří zaručeně anální kolíkvakuová pumpa a nestárnoucí venušiny kuličky.

Podobné články